Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen ragadozó támad kismacsk...

Milyen ragadozó támad kismacskára? A kiscicánkat megölte valami és tudni szeretném mi volt az elkövető.

Figyelt kérdés

A melléképületben lakott a kiscicánk, bezárva. (szoktatás céljából, kb. 5 napja lehetett nálunk) Egyszercsak holtan találtuk a nyakán harapott sebbel. Ami érdekes, hogy a seb felületén kívül nem volt egyáltalán vér.

A tetőgerendákon bármilyen jól mászó állat bejuthatott. Én személy szerint nyestre tippelnék, de remélem, hogy valaki tud biztos infóval szolgálni.



2013. máj. 25. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

megölheti másik macska is, de akkor valszeg fel lenne tépve a hasa. Lehetett nyest, vagy görény. Patkány is lehetett, de

szerintem akkor sem csak egy harapásnyom lenne rajta.

2013. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármi. Nálunk a szomszéd verte agyon mert olyanja volt.
2013. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

A harapásnyomokból gondolom, hogy nyest. Ugyanilyen nyomokat hagy a csirkéimen, Pici, piros seb a fejen és semmi külsérelmi nyom. Kiszívta a vérüket szerintem. Minden kicsi résen befér ez az állat, gyorsan mászik és nagyon rafinált.

A többi ragadozó más nyomokat is hagyott volna.

2013. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyest, kandúr, róka, nagyobb patkány.
2017. jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!