Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktátok a saját samponotokka...

Szoktátok a saját samponotokkal mosni a cicátok szőrét?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
állítólag nem szabad
2013. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vicuska87 ***** válasza:
Nem!
2013. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem fürdetem a macskám, teljesen tiszta, csak lakásban van, így felesleges. De ha netán megfürdetném, állatoknak való samponnal tenném.
2013. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, hogyha WU2-nk van. Azt minden állatra lehet használni. És a kutyámat, a lovaimat és a macskámat is azzal mosom. Mert az nem bántja a bőrét az állatnak. - :)
2013. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért a wu2 miben más, mint a többi sampon?
2013. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a világ legegyszerűbb sampona. Nincs benne semmi parfüm vagy illatosító szerek. Nem egy fúú de márkás és drága, de szerencsére ennek köszönhető, hogy nincs tele különböző egyéb adalékokkal. Szóval ez az a sampon ami tényleg bőrbarát. Nem ez a Pantenne és társai. Teljesen letisztult, egyszerű. Még az állatorvos is javasolta, amikor megkérdeztem, hogy melyik emberi samponnal mossam az állataim. Ha elmegyek egy lovardába ott is midndenki ilyen sampont használ, nem pedig lósampont, pedig ott az emberek meg engedhetnék maguknak,de mindenki erre esküszik. Úgyhogy én itthon is ezt használom, és még sose volt bőrproblémájuk.
2013. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!