Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cicánk 12 éves.3 hete...

Perzsa cicánk 12 éves.3 hete 3 hónapos pici kutya jött a családba. Eleinte semmi gond, de tegnap a cica nagyon megtámadta, elverte a kiskutyát, annyira, hogy el kellett vinnem ismerőshöz a kutyust. Még ránk is ránk támadt. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A cica tüzelésnél depressziós, agressziv, vsz megint ez a baj. Régebben volt már kutyus mellette, vele ugyanezt csinálta, de a cica-fogamzásgátlótól lenyugodott.
2013. máj. 27. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Rakjátok ki a kertbe..
2013. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Add a macskát egy dobermannak, azt majd nem támadja meg ha van egy csöpp agya (a macskáknak általában nincs).
2013. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem ivartalanittatod? Szerintem ideje lenne, ahelyet hogy nézed a kinlódását, és veszélynek teszedki őt és a családod. Ez a helyzet másképp nem fog megoldódni.
2013. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás... Szegény kutyus :'(((
2013. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vicuska87 ***** válasza:
Ivartalaníttasd a cicát!
2013. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kettes, neked nincs egy csöpp agyad se. ritka idióta vagy.
2013. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én már nem ivartalanítattnám,bár hga jó kondiban van és egészséges akkor kés alá.A sok hormonnal nem teszel jót neki.

A kutyasra meg macska módon reagált,hisz eddig egyke volt gondolom és nehogy már betolakodjon egy ugatós valami a helyére.

Fokozatosan szoktassátok a kutyához és a kutya ne rohanja le a cicát.

2013. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az orvos nem ajánlja a mütétet a kora miatt. Amugy nagyon aranyos játékos cica. De vajon miért vadul meg a tüzeléskor? Ja, panellakó vagyok, nincs kert.
2013. máj. 28. 13:23
 9/11 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt. Nincs köze ahhoz hogy lakásban él. Szerintem beszélj egy másik dokival is. Jó esetben akár még 6-7 éve is lehet a cicának de minden tüzeléssel kockáztatjátok a gennyes méhgyulladást.
2013. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ujra kapja a proverát, most jobban van, bár tegnap még fujt egyet, mikor rászóltunk a kiskutyára.
2013. máj. 30. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!