Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma bedobtak a kertünkbe 4...

Ma bedobtak a kertünkbe 4 éhező kismacskát, mit tegyek velük, hogy szerezzek gazdát nekik? Hová tudnám őket elhelyezni?

Figyelt kérdés
Megetettem őket, megitattam, be nem tudom őket fogadni albérletben lakom, az enyém is az anyukámnál van! Adjatok tippeket mit tegyek!!!!!!!!!!!!!!!
2008. jún. 18. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel állatotthonokat. Ők segíteni fognak.
2008. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Állatmenhely,estleg hírdesd a kiscicákat hátha valaki elviszi.
2008. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
adj emg egy várost, hogy hol keressünk állaetmenhelyet, macskamenhelyet!!!
2008. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezősködj a környéken hátha kell valakinek kiscica, de állatmenhely is jó megoldás, vagy meghirdetnéd az újságban.
2008. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
14%
Dobd őket be más kertjébe.
2008. jún. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg, hogy merre laksz és keresünk nekik valami megoldást! Vannak olyan kisállateledeles boltok, ahol átmenetileg befogadnak kiscicákat és keresnek nekik gazdit. Vagy próbálkozz hirdetéssel, neten is hirdethetsz, állatorvosi rendelőkben, kérdezgess ismerősöket... nagyon értékelendő, hogy nem hagyod őket te is magukra! :)
2008. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
én megtartanám mind a 4et,de bérházban lakunk és van egy cicám..no meg anyu kihajítana macskástul:)
2008. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is hasonlóképpen jártam mint te,de az állatmenhelyen azt mondták nem tudják befogadni,nincs hely.Dobozba hagyd ott őket a portán,mást nem tehetsz.Örülök hogy vannak még lelkiismeretes emberek.
2008. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már a köcsög fasszopó szomszédok elintézték, mikor szóltam ,hogy ugyan nem az enyém de elviszem őket, mondta ok , segít mefogni, erre a hátam mögött felhívta a tulajonost, szarba kevert, de minegy, de a cicák már sehol nincsenek... dögöljön meg az ilyen, hát ezért segítek inkább az állatokon! Bocs az indulatokért, de el vagyok keseredve... szarnak élnek iyenek! Különben egy undorító nagyképű vén picsa!
2008. jún. 19. 13:23
 10/13 anonim válasza:
100%
kérdezd meg mit csinált velük. Mert lehet hogy valahol egyedül vannak.
2008. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!