Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. gyors segítséget...

S. O. S. gyors segítséget kiscicával kapcsolatban! Megoldás?

Figyelt kérdés
az a baj hogy a cica már kicsit beteg most fosik és érzek csomócskákat a hasában. a szüleim már régebben vitték orvoshoz de most nem engedik újból. mit tegyek a cicával? ugye nem fog meghalni? mit tegyek? ott hon beöntés vagy. mi.. vagy mit? GYORSAN PLEASE!
2009. okt. 5. 15:49
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem nagyon tudok mit csinálni?Ha házban van a cica akkor vidd le füves területre ugyanis a macskák szoktak füvet enni ha ég a gyaomruk.De minden képp azt javaslom vidd el orvoshoz és mond meg a dokinak hogy a szüleid nem akarnak erre énzt szánni de te viszont szarated a macskádat ha betig nagyon beteg a szüleid biztos megenyhülnek kicsit.
2009. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
áh. nem enyhülnek azok.. egész nap rágom a szájukat de semmi
2009. okt. 5. 15:56
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp állatorvoshoz kellene vinned! Lehet, komoly baja van. A hasmenés sok mindentől lehet. Azt javaslom, hogy vidd el egyedül! Mennyi idős vagy? Mert ha nem annyira "kicsi", akkor egyedül is meg tudod oldani szerintem. Zsebpénzt pedig csak kapsz, abból pedig ki tudod fizetni, vagy ha most nincs pénzed, akkor próbálj beszélni az orvossal, hogy később kifizeted, vagy valami.


14/L

2009. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
13 vagyok nem kapok zsebpénzt de szülinapomra nagyimtól kaptam 5ezer Ft-t de az szerintem nem elég. na meg anyuék ezért megölnének.
2009. okt. 5. 16:02
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
5 ezer forint is több mint a semmi, vidd el orvoshoz minnél előbb.
2009. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
oké... de ha meghal holnapra? nem akarom! és ha megpróbálnám itthon kezelni? úgyis állatorvos akarok lenni de.. á... az lenne a legjobb ha elvinném de anyu megölne érte.. és lehet hogy a cica akkor is meghal:(
2009. okt. 5. 16:06
 7/48 A kérdező kommentje:
válaszlojatok!!!!!!
2009. okt. 5. 16:12
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni praktikákkal ne próbálkozz, lehet hogy állatorvos szeretnél lenni, de nem mindegy mit és hogyan csinálsz, szóval azt ajánlom egy "amatőr " ne csináljon semmit a macskával. Én beszélnék a mamámmal, vagy a szüleimmel hogy ha nem cselekednek akár meg is halhat az a szerencsétlen állat! Ha más nem, valamelyik szomszédot megkérném hogy segítsen elvinni! Muszáj lesz, mert lehet tényleg beteg!
2009. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 bibi05 ***** válasza:
100%
Mivel tudnád anyudat rávenni, hogy elvigye a cicát állatorvoshoz? Mondjuk mondd el neki mennyire fontos neked, szereted az állatokat és segítsen ezen a kis életen, attól jobb ember lesz, ilyeneket. Vagy sírj neki ha már semmi nem használ nem tudok mit mondani.
2009. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem engedi állatorvoshoz vinni? Állattartás=felelősség! Amiben benne kéne lenni az állatorvosi ellátásnak is.

Ha naphosszat sírsz, anyukád biztos megelégeli és engedni fog szerintem, mert a hasmenés elég komoly kórkép, könnyen kiszáradhat és meghalhat a cica. És hidd el, meg fog halni orvos nélkül...

2009. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!