Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hosszúszőrű cicára tehetek...

Hosszúszőrű cicára tehetek fürdés után emberi hajbalzsamot? Jól kiöbliteném a szőréből

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 21:08
 1/4 anonim válasza:
100%
Jaj, szerintem ne csináld semmiképp. Amikor majd mosdik lenyalja azt a réteget, ami ápolásként megtapadt a szőrén, az meg nem hiszem h jót tenne neki.
2013. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad, mert lenyalja.

Emberi samponnal sem szabad mosni, mert bőrbajokat okozhat.

Legtöbbször szerintem a sima víz is elég, de van cicasampon.

De én egyáltalán nem vagyok híve a cicafürdetésnek, semmi szüksége rá, nem embergyerek. Csak ha tényleg valami olyan nagy kosz van rajta, amit nem lehet máshogy eltávolítani, illetve betegség miatti bőrkezelés vagy bolhásság, ilyesmi esetén, de azokhoz meg speciális szerek kellenek.

2013. máj. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:
Nem, felesleges!
2013. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne rakj rá balzsamot még macskának valót se,mert zsíros hatása lesz a szőrnek és így olyan mintha nem is fürdőtt volna.Jó macskasampon 2x jól átmosva,kiöblítve és gyönyörű lesz miután megszárítod.
2013. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!