Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szoptatja az anyamac...

Miért nem szoptatja az anyamacska a kölykeit? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

kb 1 hónaposak lehetnek most a kicsik, észre is vettük ,hogy nem annyit foglalkozik velük mint eddig. Gondoltam csak azért, mert már nőnek és nem fontos olyankor folyamatosan ott lennie. De amit most csinál az már túlzás, állítom 3 napja nem ettek. Tegnap próbáltam lefogni a nagyot és a kicsiket úgy szoptatni, de fújt rájuk és minden baja volt, csak később hagyta, de amikor elmentem akkor ő is otthagyta őket. és azóta megint nem :S

1 már el is pusztult, tartok tőle, hogy a többi is el fog, ha így folytatja. :/

Mit lehetne csinálni?


2013. máj. 29. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

fecskendővel etesd őket

cukros tej,vagy ha van rá lehetőség akkor kecsketejjel etesd,nekünk 2hetes cicák így maradtak életben(az anyuka meghalt és ezért nem ettek)

2013. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1 hónapos macskák már tudnak enni maguktól.. Nekünk is 1 hónaposak és hígított tejet és konzervvel össze kevert tejet megisszák.. csak meg kell nekik mutatni.. esetleg picit belenyomni a fejüket és rákapnak az izére és onnantól már minden oké.. Az anyukájának meg valószínű elfogyott a teje és az miatt nem etetni őket.. Nálunk is ez volt az előző alomnál.
2013. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

végelgyengülés miatt nem bírtak maguktól enni

elpusztultak ma estére :((

2013. máj. 30. 20:10
 4/4 anonim válasza:
Háth sajnálom.
2013. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!