Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy Cicamentő helyere lehet...

Egy Cicamentő helyere lehet ellenőrizést küldeni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Minek? Örülj, hogy legalább van tető a fejük fölött, és kapnak enni szerencsétlen macskák. Szerinted a bezáratod a helyet, hova kerülnek az állatkák?
2013. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt támadsz gondold át azt h vajon miért kérdezem! !!!!!
2013. máj. 31. 10:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nyomós okom van rá
2013. máj. 31. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Nyílván lehet jelenteni és nyílván ha jelenteni akarod akkor valami nincs rendben,de mi nincs rendben?Mert lehet neked az rossznak tűnik,de valójában egy cicamentőnél szükséges normális.Lehetne kicsit bővebben?
2013. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi, én nem támadtam, csak kerek perec leírtam a véleményemet, ami lehet kicsit arrogánsnak tünt! Ne haragudj, de nem írtad le konkrétan, hogy mit láttál/hallottál! Menhelyen pedig voltam már, és azon kívül hogy 20 m2-re be volt zsúfolva vagy 100 macska, semmi kiábrándítót nem láttam! Nem szarvashúst esznek,de legalább nem éheznek. Nem is voltak betegek, fertőzöttek, nem is kínozták őket! De szívesen elolvasnám, milyen szörnyűségről tudsz?
2013. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Valletta ***** válasza:
Bárhová lehet, ha alapos indokod van rá.
2013. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!