Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennyire rossz állapotból...

Ennyire rossz állapotból lehetséges, hogy felépül a cicám?

Figyelt kérdés

Kérlek, adjatok reményt! Ma, amikor hazajöttem, úgy találtam a cicámat, hogy feküdt a földön, nem tudott lábraállni, csak bámult meredten, semmire nem reagált. Persze azonnal orvos... infúzióra kötötték, kapott több injekciót. Az állatorvosok szerint (ketten is megnézték) vagy fejtrauma, vagy mérgezés, de biztosan idegrendszeri probléma. Sajnos míg ott voltam vele, kapott egy görcsrohamot is. Az állatorvos azt javasolta, hagyjam ott éjszakára, ne nézzük ezt végig... leszedálták, biztonságban van...

A doki azt mondta, adjuk meg még ezt az éjszakát neki, hátha valamilyen csoda folytán rendbejön...


Volt már valakinél ilyen, ennyire rossz állapotból épült már fel cica? Reménykedjünk még egyáltalán?


2013. máj. 31. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára:) remélem rendbe jön a cicád!
2013. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok,mennyi idős a cicád?Az én 13 éves macskámra rátámadt egy pitbull az orvos nem látta reményét hogy meg gyógyul de meg gyógyult:) remélem a te cicád is!
2013. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 éves cica.

6 macskám van, az egyikük már 10 éve él velünk, és még semmi komoly nem érte őket, nem jellemző a környéken sem a mérgezés, sem a komoly balesetek... még a kutyák is egész normálisak errefelé, de persze járhatott most erre valami idegen is. A doki azt mondta, érhette az utcán is baj, ilyenkor még haza tudnak szaladni... Nem voltunk itthon, amikor hazaértem, akkor találtam ilyen állapotban.

Nagyon lelkiismeretes volt a doki... mivel tudja, hogy van egy kisgyermekem, ő javasolta, hogy ne hozzam haza a cicát, ne nézzük végig a kínlódását. Nincs bent éjjel orvos, de azt mondta, még kezelgeti egy ideig, aztán úgyis benyugtatózva fekteti le, nem lehet baja, vagyis hát itthon is ugyanúgy lehetne, akkor már nagyobb nyugalom van a rendelőben... Azt mondta, nincs tudatánál, és egyébként is tele van nyugtatóval, tehát fájdalmai biztos nincsenek. De azt elismerte, hogy nagyon rossz állapotban van sajnos.

2013. máj. 31. 21:54
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:
Nagyon buszke vagyok az ilyen gazdira, aki mindent megtesz a cicajaert! Remelem sikerul rendbe szedni a dokinak! Nagyon szurkolok.....
2013. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amit a macskákról megtanultam hogy elképesztően szívós állatok. A mi macskánk a 8. emeletről csúszott ki, szanaszét törte magát, egyből taxi irány állatkórház. Kérjük kopogjon feliratos ajtót szó szerint berugtam. Lényeg a lényeg hogy a kórházban azt mondták ezt biztos nem éli túl..kb 5% esélyt adtak neki hogy egyáltalán a holnapot megéri. Minden egyes nap felhívtam a kórházat hogy mi van a cicával, javul-e. Végül megmaradt a macsek, de hogy pusztán mázliból élte túl, vagy hogy 9 életéből elbukott 8-at nem tudom.:))) Viszont a kérdésedre, mindig van remény. Ha mérgezik a cicákat, nem esznek nem isznak, képesek végelgyengülésben meghalni. Nagyon szorítok a cicádnak hogy felépüljön!:))
2013. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem élte túl az éjszakát. :(

Mivel nagy valószínűséggel mérgezés volt (véletlen vagy szándékos), most aggódhatok a többiekért... :(

2013. jún. 1. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnálom :(
2013. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!