Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Válaszoljon...

Mit tegyek? Válaszoljon mindenki, aki tudja, hogy mit kell tenni, nagyon fontos, bővebben lent.

Figyelt kérdés
4 hetes a kiscicám.Ma vettünk neki royal canint száraztápot bébicicának és szaftos kaját szintén bébicicáknak,amit 4 hetes kortól lehet adni.Hogyan szoktassam rá,hogy egye meg?Mert belerakjuk a szájába a száraz kaját,amit kiköp 3-4 rágás után.A másikat sem nagyon eszi.Hogy szoktassam rá,hogy egyen?Vagy hogyan etessük?
2009. okt. 6. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát...bizonyára még nem tudja hogy barátkozzon meg az ennivalóval...Egyelőre maradj a tejnél,tejbegríznél,tejes cuccoknál...Majd tudja ő,hogy mikor van itt az ideje az ilyen cicakajáknak...Azért minden nap tetgyél ki neki egy kis cicakaját,és előbb-utóbb megbarátkozik vele...Ez még normális,ha eddig még nem evett ilyeneket...Nyugi:)
2009. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én mindig úgy csináltam hogy egy kis tálba tettem és öntöttem egy kis tejet is hozzá..én konzervet adtam neki,és mikor itta a tejet nyalogatta a húst is,azután már ette is :)
2009. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na,mit hagytam ki???Majd írj...
2009. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki belsőséget: májat, vesét! AZT nem fogja ott hagyni!!
2009. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szárazzal szerintem még ne próbálkozz annál a kicsinél, először a szaftossal. Én úgy csináltam az ilyen kicsiknél, mikor új kaját vezettem be, hogy az ujjamra tettem egy kis löttyöt és megszagoltattam vele. Akkor elkezdte lenyalogatni. Ha itt nem kezd el érdeklődni, akkor eleve bukta, mindegy mit próbálsz, másik kaja kéne. Aztán kis darabot a kezemből azt is megette utána meg bemutattam a tányérnak, hogy ugyanaz van rajta, tessék próbálkozni.

Szárazat csak később, mikor rendesen megtudja rágni. Különben az enyém most egy éves, de még mindig úgy eszi a szárazat, hogy kis darabok potyognak ki a szájából közben és őfelsége azt már nem hajlandó még egyszer megenni, csak az egész kell neki, a törmeléket mindig ki kell dobni.

2009. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!:)Most alszik,amint felébredt ki fogom próbálni.:)
2009. okt. 6. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Még anyatejjel kell etetni!Majd utánna kell próbálkozni a száraz/saftos kajákkal.
2009. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki cicatejet, azzal etesd még!!! Ennyi idősen az kell neki! Próbáld fecskendőből, vagy pici akármiből, befőttes üveg teteje, szélesebb üdítősüveg kupakja...
2009. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!