Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van kettö 3hetes cicám....

Van kettö 3hetes cicám. Elpusztult az anyjuk 5napja, azota én itatom öket langyos tejjel cumisüvegböl. Mikortol lehet nekik más ételt adni, mondjuk parizert, vagy ilyesmit? Mire számithatok, ugye nem pusztulnak el?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

4 hetes kortól lehet áttérni szilárd táplálékra, de addig is lehetőleg csak cicáknak készült speciális tejjel ajánlatos etetni. 4 hét után már lehet szószos junior tápot is adni, vagy szárazat beáztatva.

Pontosabb tudnivalók:

[link]

2008. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia! Ne tejjel itasd őket, mert nem tudja a szervezetük lebontani. Csak a cicák számára készített anyatejpótló port vedd meg és azt add nekik. És lehetőleg cumisüvegből. Nekem is cca. egy 4 hetes kiscicám volt, de valamiért elpusztult ma reggel. Tegnap este odavettem az ágyba magamhoz, és odabújt a szokásos helyére a nyakamhoz. elképzelhető hogy megfulladt, vagy hogy véletlenül álmomban ráfeküdtem, de sajnos reggelre már nem adott életjelet. Azóta is teljesen ki vagyunk készülve a barátnőmmel. és lassan etesd őket, mert ha véletlenül félrenyeli, akkor rámehet a tüdejére és attól is elpusztulhat. Ha esetleg Budapesti vagy, akkor oda tudom adni neked a megmaradt tápszert. 5 kanál híján egy egész doboz.
2008. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Az a baj ezeknél a kicsiknél, hogy nem lehet tudni, mikor miért sírnak. elképzelhető hogy tegnap este etetés közben félrenyelte, vagy valami betegsége volt. De már ez nem számít semmi. Az a lényeg, hogy isten nyugosztalja. Ha 6-7 hetes kort megélik, akkor már biztos, hogy megmaradnak.
2008. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én cicám 3 hetes volt,mikor befogadtam! cicatejet kapott egy ideig,azt imádta és nem hajtotta meg,utána szép lassan jött az alutasakos és a száraz eledel! ma már 3.5 kg:)

de szerintem nézz utána a neten,az a biztos,meg az állatorovs!

2008. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!