Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökbe akarok fogadni egy...

Örökbe akarok fogadni egy cicát, hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Mi az hogy oltási kötelezettség például? A cica amit kinéztem már másfél éves, ivartalanított. Neki még kellenek oltások? Vagy rendszeresen kell oltatni? Akkor is ha benti cica? Csak azért kérdezem mert nem értem, de ha kell akkor kell, nem gond. Kijönnek megnézni is hogy hova kerül? Egyéb tudnivalók?
2013. jún. 1. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A menhelyen elmondanak mindent, de ha mégsem, vagy nem menhelyi a cica, akkor híj fel egy állatorvost. Ő az oltási könyv alapján megmondja, hogy kell-e még neki oltás.


Off: kedves ötlet ez az örökbefogadás. Respect!

2013. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hívj*
2013. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Valletta ***** válasza:
Az oltási kötelezettség az azt jelenti, hogy az általuk igényelt oltásokat beadatod a cicának. Cica örökbeadásához kétlem, hogy családlátogatásra kimennének, de biztosan kikérdeznek majd, hogy hol és hogyan szeretnéd tartani, mennyi időd lesz rá, van-e másik háziállatod, a családban mindenki beleegyezik-e, stb. Válaszolj őszintén és akkor nem lesz gond.
2013. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lakásban tartott cicát is célszerű oltatni a fertőző betegségek ellen, évente ismétlőoltással. Cipődön bármilyen fertőzést hazavihetsz. Nekem mindkét lakásmacskám macskanáthás lett (ami a nevével ellentétben vírusfertőzés). Mivel oltva voltak, enyhe lefolyású volt. Féreghajtást 3 havonta ismételni kell. Egyébként ők is mentett cicák, környezettanulmányon nem voltak, örökbefogadási szerződést kellett aláírni és elbeszélgettünk, hova visszük őket. Időnként küldök levelet fotóval annak, akitől hoztuk őket (más-más szervezet volt).
2013. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!