Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma reggel születtek meg a kis...

Cintuuus kérdése:

Ma reggel születtek meg a kis macskák. Az anyjának ez volt az első fialása. Két kis cica született. és az egyikkel nem foglalkozik. és nem is akar szopni. Már majdnem meghalt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az anya valószinűleg érzi hogy beteg, életképtelen. Ha nem így lenne akkor valószínűleg megfelelően gondozná. Nem nagyon tudsz mit csinálni, max megpróbálhatod cicire tenni esetleg üvegből tápszerrel etetni. Ilyen a természetes szelekció.
2013. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Támogatom az előzőt...


Nálunk az első fialásnál -halva- született az egyik, és -megette- az anyja!

Arra lettünk figyelmesek, h vmi ropog, fej nélkül lett elkobozva... A többi négy makkegészségesek voltak

2013. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát őt igazából én is úgy találtam meg mellette. jég hideg volt. de láttam hogy élt még. betakargattam. aztán mellé raktam. de az anyja is úgy maradt meg h cumis üvegből lett szoptatva mert neki az anyjat elütötte a kocsi mikor ők megszülettek !. és ezért cumis lett a neve. :) de félek h neki a kiscicája nem fog életbe maradni. :( probáltam a ciciére tenni. de nem akar szopni sem. :(
2013. jún. 2. 14:32
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
hagyd őket, mert ha sokat bolygatod, lehet, hogy a másikat is otthagyja.. van amikor a kölyök nem elég életképes és az anyamacska a sorsára hagyja, ez teljesen normális dolog..
2013. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de nem akarom h meghaljon. :( lehetséges h életben marad még ezek után?
2013. jún. 2. 14:39
 6/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, valószínűleg beteg ezért nem foglalkozik vele. Mennyivel lenne jobb ha életben maradna de beteg lenne! Ez a természet rendje.
2013. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
szerintem nem beteg. csak gyenge. az anya is ilyen volt. és én neveltem fel. és most tessék. épp és egészséges. :) remélem nem hal meg !
2013. jún. 2. 15:07
 8/15 A kérdező kommentje:
már ott van az anyjánál és szopik. :) profi vagyok. :$
2013. jún. 2. 16:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Szuper:-)
2013. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
remélem most már nem lesz semmi baj :)
2013. jún. 2. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!