Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fél, egy centi dudor van a...

Csylla92 kérdése:

Fél, egy centi dudor van a macskám fején, elvigyem állatorvoshoz? Vagy várjak mig lelapul neki?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves ivartalanított kandúr macskám van, és sokat szokott verekedni egy idegen macskával, az egyik nap láttam hogy a fején a szőr hiányzik, másnap meg azt hogy dudor van a fején:S de még nem vittem állatorvoshoz,Most olvastam a tályogról, hogy harapás vagy karmolás után keletkezik, és hogy duzzanat lesz belőle, ami aztán kifakadhat, és veszélyessé válhat. Házilag meglehet gyógyítani? mert szegénykének nagyon nagy:S és 1 hétig a szüleim sincsenek itthon, és nincsen közelben állatorvos sem.. 21/lány
2013. jún. 2. 15:16
1 2
 1/16 Vicuska87 ***** válasza:
Hát én mindenképpen elvinném, hogy az orvos megállapítsa hogy mi ez, és kezelje!
2013. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és hozzá teszem, hogy a dudor ami a felyén van az puha..
2013. jún. 2. 15:23
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor az egy tályog ami tele van gennyel. Nem ajánlanám a házi kezelgetést. Fel kell nyitni, kitisztítani és antibiotikum is kell rá.
2013. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
DE ugye nem lesz semmi komolyabb baja:S?
2013. jún. 2. 15:44
 5/16 Vicuska87 ***** válasza:
Ha elviszed, akkor nem.. de ha nem, akkor az kifakad, és elfertőződik....
2013. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Rosszab esetben elfertőződik és elpusztúl a cica.
2013. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és ha betadinnal kenegetem neki??
2013. jún. 2. 15:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Baszus ne szórakozz már! A genny ami nagyjából méreg belűl van, mit kenegetsz rajta? Ha neked van egy kelésed, elfertőrődött sebed akkor is betedinnal kengeted vagy orvoshoz mész? Tesék olvas [link]
2013. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de a krém az beszívódik!
2013. jún. 2. 16:06
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kenegesd, és nézd végig hogy elpusztúl. Ennyi.
2013. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!