Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macsekom, hogy szoktas...

Egy Wiwee kérdése:

Van egy macsekom, hogy szoktassam magamhoz? Hogy szoktassam rá, hogy velem aludjon?

Figyelt kérdés
Az a baj h naon cuki kismacsek, simit is engedi de ha felveszem hamar ki ugrik a kezemből és elmegy... mi lehet a baj?? Ja, és emiatt aludni sem alszik annyira velem, csak ha nem vagyok ott akkor néha az ágyamban alszik.. :(( Mikor kicsi volt mindig engedte, velem aludt, volt amikor a kezemben aludt, olyan mintha a lányom lenne imádom!! Mi lehet a baj? Ha tudjátok lécci irjátok meg, köszi!! :))

2013. jún. 2. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A macska meglehetősen önálló lény, nem hiszem hogy oda tudod szoktatni ha ő nem akarja.
2013. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az hogy rá tudod e szoktatni macskafüggő. volt olyan macskám aki 10 év azaz TÍZ év után kezdett odajönni hozzám. Addig ha én nem mentem csak ült s nézett a boci szemeivel.
2013. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lenne még egy bajom.. elkezdett tüzelni és állandóan nyávog, és valamiért nem eszik.. mostanában amikor nem tüzel eszik de mikor tüzel nem eszik csak nagyon picit, és ez azért aggaszt mert kb. hetente szokott nekm tüzelni, azért is mert egy ideje vettem észre mikor megázott h nagyon vékony, mert a bundája hosszu, nagy és nem látszott, csak most h megázott, és ez is nagyon aggaszt!! :/ Vagy nem kéne aggodni?? Kaját adok neki csak keceset eszik kevés szer... ://
2013. jún. 2. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalaníttasd.
2013. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, de az nem jo mert anyum azt mondta h azt inkább az első baba után kéne, mert ha nem lehet mell rákja is so inkább nem kockáztatok!! :))
2013. jún. 2. 17:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, hogy csak az első alom után lehet. Nem lesz tőle semmi baja, sőt, tovább fog élni, ha ivartalaníttatod, mert akkor nem áll fenn sem az emlő-, sem a méhrák esélye.
2013. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha legalább egyszer ellik akkor van esélye az emlő daganatnak, ha nem ellik akkor tuti nem lesz beteg.
2013. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ahogy felveszed abban is úgy kell csinálni ha még nem, úgy csinálod, hogy "babapóz"amikor rád néz és hátal van a kezedbe (remélem érted) ez rossz pár macska utálja de van ez a "nagyfiús póz" amikor szó szerint ül, áll az egyik kezeden a másikkal meg fogod, simized ezt minden macska szereti
2013. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor az lesz!! :DDD
2013. jún. 2. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!