Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet táplálni egy még...

Hogyan lehet táplálni egy még szopó kiscicát? Fecskendővel? De mennyit és milyen gyakran? . Úgy tudom a tehéntejet nem tudja lebontani a szervezetük, de ha hígítom vízzel nem olyan "erős" nekik. Akkor azzal mégiscsak lehet?

Figyelt kérdés
A kiscica már enne szilárd táplálékot,de még csak éppen hogy.Ugyan rákap,de utána nem tudja hogyan tovább.A lefetyeléssel is így van.Nem tud még.Szal fecskendővel próbálkozok,de nem tudom mennyit kéne...Ma találtam a kis drágát,ki volt dobva az utcára!:s Nem volt szívem ott hagyni!:s Előre is köszönöm a segítségeteket!
2009. okt. 7. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiscica nevelési gyorstalpaló, pont az ilyen kidobott kölykökre. Töltsd le, nagyon hasznos! :)


[link]

2009. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fressnaft-ban, vagy állatgyógyszertárban lehet venni kimondottan kiscicáknak való tejport és cumisüveget. Tudom nem olcsó mulatság, de ha nincs más megoldás... Ha viszont már eszik a cica, akkor csirkehusit darálj le, vagy valami puha diétás kaját próbálj meg adni neki.

A tehéntejjel vigyázz, majdem mindegyik macska laktózérzékeny, inkább azt ne adj, nehogy bajt okozzon.

2009. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor hozzám került a mostani 2 éves cicám, amikor még szopott, akkor cumisüvegből etettem. Gyereknek való-ból, tehát szegénynek az egész arca csupa tej lett, mire jóllakott.
2009. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt két ilyen kiscicám, csak őket elhagyta az anyjuk. Kicsi fecskendővel etettem őket (3ml-es). Teletöltöttem, és nagyon lassan adagolva nyomtam a tejet a szájukba. 2-3 ilyen adagot ittak meg naponta 4-5-ször. A tejet nem higítottam (tehéntej volt). Egészséges macsekok lettek :) Sok szerncséd a cicádhoz!
2009. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!Megpróbálkozok a felnevelésével!:)
2009. okt. 7. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
A fecskendőt nem ajánlom, könnyen mellényelnek és megfulladhatnak. Inkább cumisüveggel próbálkozz.
2009. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És mellesleg írd majd le légyszi mi lett a cicákkal :)

4. voltam

2009. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pontosítok cicával :)
2009. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!