Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacska sokat nyávog?

Kismacska sokat nyávog?

Figyelt kérdés
3. napja van nálam egy nagyon pici cica és a világ legtündéribb cicája lenne ha nem nyávogna ennyit. Sikerült alomra szoktatni, nagyon jó evő, és virgonc, sokat játszik, így nem gondolom, hogy valami nagy baja lenne. Egyre felszabadultabb, idegeneket is magához enged. Viszont sokat nyávog, a legrosszabb, hogy főként éjszaka. Van, amikor magas hangon, van amikor meg "jajveszékelve" és amikor befejezi, zendít is rá újra. Próbáltam este, hogy velem aludjon, simiztem, de inkább elment rosszalkodnni. Aztán meg később rajtam mászkált, így ismét magamhoz vettem, ismét elment. Nem tudom mitől nyávoghat ennyit, vagy hogyan lehetne a hangerőt lejjebb venni nála. Tapasztalat?

2013. jún. 5. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Tömesd ki és többé nem okoz problémát.
2013. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Az én cicám 4-5 hetesen került hozzám és csak 3 napig nyávogott, főleg éjszaka.
2013. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Körülbelül ez is annyi. Azt hiszem 5. Még játék közben is kommentálja magát.:)
2013. jún. 5. 10:04
 4/8 anonim válasza:
hát nekünk meg született 4 macskánk egyet elajándékoztunk de 3 megmaradt és azok is állandoan nyávognak. jut eszembe kell valakinek kiscica?
2013. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

5 hetesen még nagyon kicsi, nagyon korán lett elválasztva. Legalább 7-8 hetes koráig az anyja mellett kellene lennie. Ilyen kiscicát még szoptatnia kéne az anyukájának. Az anyjától kellene megtanulnia, hogy mikor játszik túl durván, neki kéne megnevelni, ha csintalankodik. Nem lesz egyszerű megnevelni, ha ez a rész kimaradt az életéből.

Próbálj meg vele többet foglalkozni, játszani, lefárasztani, hátha hamarabb elfárad, és akkor az éjszakát alvással tölti nyávogás helyett.

2013. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem lehet lejjebb venni, meg kell várni, míg megszokja a magányt.:P Igazából nem értek a macskák lelkivilágához, de nyugi, mindig ez szokott lenni. Pár napig annyit nyivákol, hogy megőrülsz tőle, de utána szépen abbahagyja. Ó, és, ha úgy gondolja, hogy a sírásával rá lehet venni téged arra, hogy társaságot nyújts neki, csak még inkább csinálni fogja. Hagyd, hadd sírjon, aztán majd megszokja a helyzetet...:)
2013. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Túl korán van elválasztva! Az anyját hívja! Elvárod, hogy ne nyávogjon, mikor ilyen pici, és az anyja mellett kéne lennie?
2013. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már jobb egy fokkal, magányt nem bírja. Érdekes, tesómnak a macskája fiatalabb, és egy hangot nem ad ki, és mindenkit szeret.:)
2013. jún. 6. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!