Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem tud nyávogni?

Miért nem tud nyávogni?

Figyelt kérdés

Kb. két hete eltűnt a 10 hónapos kandúr macskám.3 napig kerestem mindenfelé,de csak 4 nap után , biciklizés közben véletlen találtam meg.

Hazavittem , de eléggé lefogyott és azóta máshogy viselkedik.Félősebb is lett.Régen elég sokat nyávogott.Most is próbál , de csak "tátog".

Mi lehet a baja?


2013. jún. 5. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Állatorvos!
2013. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vicuska87 ***** válasza:
Állatorvos!
2013. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom , hogy állatorvoshoz kell vinni , de ez mostanában nem lesz megoldható , mert délelőtt n) és kora délután nem jó , mert suliban vagyok de csak akkor van rendelés , ügyelet meg nincs...

El fogom vinni orvoshoz amint lesz rá alkalom.De esetleg addig valami tipp , hogy mi lehet a baja?

2013. jún. 5. 13:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg megfázott, hiszen eléggé lehűlt az idő, pláne ha nem tudott elbújni. Langyos mézes kamillateát adjál neki, ha nem issza magától, fecskendővel itasd.
2013. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Mindenképpen ki fogom próbálni.

2013. jún. 5. 16:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Berekedt. Ha az én cicum nem nyávog mondjuk egész este, és reggel nyávogni akar a kajáért, akkor van, hogy ő is csak tátog, de egy idő után azért jön ki hang a torkán.

Nála ez azután jelentkezett, hogy egyszer kiesett az ablakból, és varrni kellett a pofiját.

2013. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Amint lesz lehetőséged, vidd el dokihoz!

Az, hogy másképp viselkedik, teljesen természetes, biztos elég félelmetesen telt ez a pár napja, de hamar újra olyan lesz, mint régen.

Viszont az hülyeség, hogy megfázott, mert a macska NEM tud megfázni, csak macskanáthát kaphat el, de annak semmi köze az időjáráshoz, ő a hidegtől nem tud megfázni.

2013. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: akkor szerinted mitől volt tüdőgyulladása a télen, utcán összeszedett cicának? Miért gondolják sokan, hogy "nem tud megfázni"?Pláne egy addig komfortos körülmények között élő macska?
2013. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Mindenképp el fogom vinni dokihoz.

2013. jún. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!