Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Main Coon szerintetek?

Main Coon szerintetek?

Figyelt kérdés

Erre a macsekra gondoltam, van valakinek tapasztalata, velük?

Mekkorák Stb

Köszönöm a válaszokat előre is.


2009. okt. 8. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Előszöris MainE Coon, szerintem nagyon aranyos macskák és különlegesek én is ilyen macskát szeretnék. Hogy mekkorák hát elég nagyon, a nőstény igaz kisebb de az ő súlya is elérheti a 8kg-ot a hímekké a 10kg-ot.

[link]

2009. okt. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

A macska, 'akinek' kutyája volt:

http://www.youtube.com/watch?v=f3kaMl7im_E

(15 kg volt.. idén pusztult el)

2009. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a video!! Aranyos nagyon. Akarok egy ilyen cicát.
2009. okt. 8. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy 7 hónapos Maine Coon cicám van. Fiú 4 hónapos korában ivartalanítattam. Most 4,3 kg és gyönyörű.

Olyan mint egy kutyus. Nagyon ragaszkodó. A hálóból ki van csukva, de reggel ahogy kilépek az ajtón már ott vár. Ha a párom beengedi, feljön az ágyra a fejét hozzám dörzsöli és megcsalja az arcomat.

Folyton a nyomomba van, ha főzök a bárszéken fekszik és nézi amit csinálok. Ha TV-zek akkor mellettem fekszik.

Imád játszani, bujócskázni. Nyávogni nagyon ritkán nyávog.

Ha éhes akkor is csak odajön leül és egyet nyávog. Többet nem. Vagy ha a konyhába vagyok és éhes, akkor csak a lábamhoz ül és néz rám. Nem szól semmit.

Imád fürödni, beugrik hozzám a kádba. Szeret a csapból inni és a vizzel játszani.

Szóval én nem bántam meg, hogy ilyen cicust választottam.

2 éves korukig nőnek. Későn érő tipus. A fiúk 10-12 kg, a lányok 6-8 kg körüliek lesznek, de már láttam fiúba 15 kg-os cicát is.

A szőrük gyönyörű, és nem kell kefélni állandóan. Ezt ő elintézi, én csak 1-2 hetente kefélem meg egyszer.

Ha van kérdésed, nyugodtan irj privát E-mailt szivesen válaszolok. Még videót is tudok küldeni.

2009. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi: megnyalja az arcomat. Rosszul írtam.
2009. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 8. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak annyit tennék hozzá, hogy jól járj utána, ne vegyél pár tízezerért, mindig tartasd észben hogy 70-80 alatt van, azzal valami nem stimmel. Ellenőrizd a törzskönvyet/egészséges-e szülők betegségekre negatívak,stb,stb.


Nem tudom mennyire vagy tapasztalt, de biztonság kedvéért leirtam, nehogy baj legyen.

2009. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!