Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Alomra szoktatási problémáim...

Alomra szoktatási problémáim vannak a kiscicámmal. Ötletek?

Figyelt kérdés
A hét elején került hozzám egy 7 hetes kiscica, első utunk rögtön az alomtálcához vezetett, az úgynevezett "kaparós" módszerrel többször is megmutattam neki, hogy ott jó helyen lesznek az ilyen jellegű dolgai, első két napban szépen használta az almot, de ma hazajöttem és a zuhanytálcába kakilt + a lefolyóba pisilt, este megcsinálta ugyanezt még egyszer és értetlenül állok a dolog előtt. Az almot rendesen takarítom, erre sem panaszkodhat, és egyelőre türelmes vagyok, de nem szeretném, ha olyan helyre intézné a dolgait, ahova én is és a testvérem is fürödni járunk.

2013. jún. 5. 22:22
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:

szegeny cica meg csak het hetes! meg az anyja mellett a helye....

Legyel vele nagyon turelmes, idovel megfogja tanulni hasznalni.

2013. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eredetileg később kaptam volna a cicát, csak annál a családnál, ahol az anyacica van, az családból az anyuka megbolondult, hogy márpedig nem maradhatnak tovább a macskák és el kellett hozni őket a leendő gazdiknak.

Igyekszem nagyon türelmes lenni vele, azóta megint megjártam még vele párszor az almot, amikor úgy láttam, hogy dolga lenne, most megint sikerült az alomba, sőt, még el is kaparta, meg is lett dicsérve érte, csak nem tudom, meddig fog tartani ez az öröm, de reménykedem benne, hogy szépen megtanulja a dolgot. :)

2013. jún. 5. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan cicám aki a kádba járt, mivel ott érezni a csatorna szagot. Persze te nem érzed de az ő orra érzékenyebb. Vettem macska távoltartó sprayt meg citrom aroma olajat és azzal fújtam be a kádat reggel és este a lefolyó környékén, nállam bevált esetleg próbáld ki te is.
2013. jún. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mindenképp kipróbálom őket, aztán valamelyik csak beválik!
2013. jún. 6. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!