Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez veszettség, vagy epilepszia...

Ez veszettség, vagy epilepszia lehet?

Figyelt kérdés

A macskánk rángatózik,és habzik a szája.

Bezártam a fürdőszobába,hogy elkülönüljön a többi állattól...


Mit tegyek? Ez eppilepszia,vagy esetleg veszettség?


A héten költöztünk,ha ez esetleg befolyásoló tényező lehet nála...


nem értek nagyon az állatokhoz,és egyedül vagyok itthon,nem tudom,mit tegyek


17/f


2013. jún. 6. 13:47
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
mostmár nem rángatózik,hanem remegve már tud mozogni,és látszik,hogy nagyjából már tudatánál van,de továbbra se tudom,mi tévő legyek... esetleg az lehet,hogy a másik macskánkkal verekedett és attól kapott sokkot? mondjuk még nem volt ilyenre példa...
2013. jún. 6. 13:50
 2/19 anyács ***** válasza:
77%
Az is lehet, hogy valami mérgezés! Vidd el az orvoshoz!
2013. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs oltva veszettség ellen, mindkét betegség lehet. De epilepszia esetén se kutya, se macska nem aggressziv, a veszett állat viszont támad. Sűrgősen hívd ki az állatorvost!
2013. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Macskák ugyan nem nyúlnak a kitett patkány vagy egér méreghez, de ha ilyen mérgezett egeret (vagy beteg gözüt) evett, akkor ez mérgezés. Állatorvos kell minél előbb.
2013. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
lakótelepen lakunk,nem hiszem patkányt evett volna,viszont lehet valamit evett,amit nem kellett volna,nem agresszív,olvastam,adni kell inni,mert ha méreg,akkor kihányja... öntöttem neki egy kis tejet,hátha ez a helyzet... állatorvosra most nagyon nincs pénze a családomnak sajnos,remélem lassan elmúlik,vagy tényleg kihányja a mérgezett ételt...
2013. jún. 6. 14:00
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit ismered a füveket, szedjél neki csomós ebírt valami tisztább helyen, jól mosd meg, add neki. A fű hánytató kutyáknál és macskáknál is.
2013. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

most megnéztem,még mindig remeg,és ahogy résnyire nyitom az ajtót,menne ki a fürdőből,de csak hogy be tudjon bújni az ágy alá,amikor kezdődött kb fél órája,akkor is azt csinálta...


a tejhez hozzá sem nyúlt

2013. jún. 6. 14:09
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha bújni akar, az nagyon nem jó, minden állat, ha a nagy baja van vagy haldoklik el akar bújni.
2013. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Vicuska87 ***** válasza:
36%

Állatorvos!


HA nem viszed el állatorvoshoz, akkor a cicád elfog pusztulni, és ennek a szemtanúja lehetsz!

Gratulálok hozzá! Az ilyen ember ne tartson állatot!

2013. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
bocsánat,hogy édesanyám minimálbért kap fizetésnek,és az árak folyamatosan növekednek... néha rendes ételt nem bírunk venni,főleg,hogy most minden pénzünk a költözésre ment,és így is csak jelzáloghitellel tudtunk lakást venni... kajára alig van pénzünk,nem hogy több tízezer forintunk lenne feleslegbe... már sok macskánk volt,és mind meghalt,volt 2 amelyiket megmérgezett a köcsög ex-szomszédunk,volt amelyik leesett a tetőröl,de volt,amelyik eltűnt,aztán csak megtaláltuk a holttestét,volt amelyiket rosszul varrta össze az állatorvos az ivartalanítás után,szóval már megéltem sajnos sokat,túl tudok lépni rajta,de akkor se kellemes,hogy egy macska aki 4 éve velünk van,ilyen tüneteket produkál,és nem tudni mitől...
2013. jún. 6. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!