Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz baja a felnőtt kajától?

Nem lesz baja a felnőtt kajától?

Figyelt kérdés
Van egy két és fél hónapos amerikai rövidszőrű kiscicám. Eddig mindig whiskas junior konzervet és száraz tápot kapott. Most azonban a változatosság kedvéért néhanapján úgy két hetente egyszer adok neki whiskas felnőtt alutasakos kaját is. Ettől ugye nem lesz baja?

2013. jún. 7. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem.
2013. jún. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen én is agyalok ezen a felnőtt, kölyök eledelen, mert az enyém sűrűbben kap felnőttet, mint a tiéd. Nálunk 2 cica van egy felnőtt és egy pici, de nem tudok úgy enni adni, hogy ne mennének bele egymáséiba. És a másik, hogy a junior annyira nem változatos, nálunk a Whiskas juniort meg sem eszik vagy csak nyammogva. Amúgy ez nem a legjobb minőségű eledel számukra. Tudom, hogy agyon reklámozzák, de legfőképp ezért van a köztudatban "jó" eledelként. Nem szokott büdi lenni a cicád szája? Az enyém is azt (is, felnőttet) evett eddig és valamelyiktől szörnyű szájszaga volt... Azt hiszem, mert nem volt kedvem teljes összehasonlítást végezni az összetétel alapján, hogy kicsiknek több fehérje tartalomra van szükségük. A többi összetevő szerintem annyira nem különbözhet, de ezt pontosan nem tudom.
2013. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél jó minőségű kölyöktápot, azt add neki. A whiskas egy nagy rakás hulladékot töm a konzerveibe, tápjaiba....
2013. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. jún. 7. 11:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Még van itthon pár konzerv, kidobni nem fogom, majd kicsinyenként odaadom neki, de akkor ezek után inkább royal canint veszek majd neki, mert azt nálunk is lehet kapni. Vidéken élek. :D
2013. jún. 7. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!