Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnám Somogyban (Nagyatád...

Hol tudnám Somogyban (Nagyatád közelében) leadni a kiscicáimat? Mert, ha sehol se lehet, akkor el kell altatom őket pedig nagy életrevaló kiscicák. Még nagyon kicsik. Vagy menhely van Somogyban cicák számára?

Figyelt kérdés
Cica Menhely
2013. jún. 8. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Nincs a közelben valahol folyó? :D
2013. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Mi a jó büdös francért kellett hagyni őket megszületni?????? A legkevesebb, hogy most vállalod a döntésed következményét!
2013. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
16%

A gazdája nem tehet róla, hogy megszülettek.

Szerintem próbáld meg őket elajándékozni, többször láttam ingyen elvihető kiscicákat piacokon is, először próbálj meg nekik gazdit találni és csak a legszükségesebb esetben altasd el őket.

2013. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Őőő a 2. nak írnám, hogy nem az én macskám csak néha néha ide jár az udvaromba, de erre nem számítottam. Gondolkozz mielőtt írsz valami baromságot!!
2013. jún. 8. 22:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak mellékesen a "bunkó" 2.nak 12db kismacska van és a törvény is csak 4 db engedélyez.
2013. jún. 8. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Az altatáshoz annyit: egészséges állatot (tisztességes) állatorvos nem fog altatni. Ha mégis találsz, nem olcsó "mulatság", nekem a májelégtelenség miatt kómába esett cicám 3 e. Ft-ba került.
2013. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Valletta ***** válasza:
100%
Senki nem fogja őket átvenni. Sajnálom, hogy így jártál más felelőtlensége miatt. Mivel bevenni, elaltatni senki nem fogja őket, az egyetlen lehetőség, hogy szuperjó, szupercuki fotókat készítesz róluk és kiplakátolod mindenhová, felteszed a netre, állatorvosi rendelőbe, boltba, stb.
2013. jún. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!