Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a kismacskákról? Megérné egyet elhozni?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy döntöttem örökbe fogadok egy kiscicát. És ezek a kismacskák pont itt vannak 2 faluval arrébb tőlünk! Nem nagyon a fajtatisztákra hajtok inkább simán csak a küllemre.

Még nem biztos hogy innen fogadok örökbe, a ti véleményeteket kérném!



2013. jún. 9. 08:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bármelyiket ajánlanám neked. nekem is hasonló cicáim vannak. Én még egy kutyust is fogadtam örökbe.
2013. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jún. 9. 08:57
 3/15 anonim ***** válasza:

Én őszinte leszek... nekem ránézésre nem nagyon tetszenek szegénykék, de mintha azt látnám ki, hogy tuti kinti ciccek és nem is a legszuperebb macskaeledelt eszik, egyszóval házi maradék lehet mind az ő, mind az anyuka eledele. Ami miatt ilyen kis csúnyácskák...

Viszont, ha te jobban foglalkozol a kicsivel, akkor nagyon szépen kilehet kupálni. Szebb szőre lesz, ránézésre sokkal vitálisabb lesz. Meg szerintem sokat változik a gazdi mellett is. Szóval ha neked teszik valamelyik és kényelmes is hogy közel van, plusz teljesen elszántad magad, hogy felelősségteljes gazdi leszel, akkor akár innen is hozhatsz.

2013. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen! A legközelebb található "normálisabb" macskák! A szomszédunknál is van eladó kiscica de az aztán az elhanyagolt. Tudom kicsit csúnyák, de ha talán befogadok egyet kitudom szépíteni!
2013. jún. 9. 10:18
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Ezek biztos hogy betegek.

Nekem is volt egy ilyen kiscicám és úgy mint te,kiakartam kúpálni.

Minden tőlem tellhetőt megtettem érte,de fél év múlva kimúlt..:(

Az anya macska sem lehetett egészséges nálunk is majdnem kétévenként ide jön egy elég torz és csúnya macska és lefial.


Na ugyanilyen kismacskákat kapunk tőle.

2013. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A képekről nem lehet megállapítani, hogy betegek lennének. Pár hetesek lehetnek. Ha el tudsz menni és a helyszínen megnézni őket, jobban lehet dönteni: megnézed a popsijukat, nem hasmenésesek e; a szemüket, hogy nem csípásodik e; stb. Egyáltalán az ottani körülményeket.
2013. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem látom sem betegnek, sem csúnyának őket. Kicsik még. Aki pedig neveli és gazdát igyekszik találni nekik, az nem hiszem, hogy elhanyagolta volna őket. az én macskám abszolút házi cica, házi kajával. nem gondolnám, hogy fontos tápon tartani.
2013. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék senkivel vitatkozni és általában akkor "dumálok", ha biztos vagyok abban, amit mondok. Nem biztos, hogy betegek, de az tuti, hogy nem kapnak nekik megfelelő törődést, szerintem legfőképp eledel szempontjából. És ez mindenképp látszik a képeken is!!! Ehhez van szemem.

A környezetre lehet következtetni abból, amit látunk a cicákon és abból, hogy valószínű egy kamasz lány macsekja lett vemhes, amit a szülők etetnek... amúgy ha meg ott van az ember baromi nehéz otthagyni a picit.

Én csak azt tudom mondani, hogy ha elhatároztad, akkor elhozod és azonnal doki.

Nem vagyok a házi koszt híve, mert egy macskának teljesen más a tápanyag igénye, mint egy embernek.

Hasonlítsd össze a cicákat ezzel a picivel, aki 1 hónapos. Szemmel látható a különbség és most nem a fajtáról beszélek, hanem a szép szőrről a vitalitásról, egyszerűen látszik, hogy hol gondoskodnak megfelelően róluk.

[link]

2013. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Voltam a helyszínen! Megkérdeztem hogy hogyan tartják a cicákat, és azt mondták kinti bentiek. Napközben kint este pedig a házban vannak. Nem voltak becsipásodva, a hasmenés sem látszódott rajtuk végignéztem. És igazatok volt! Tényleg sok házi kosztot esznek! Viszont mellette táppal, cicatejjel is táplálják. Eldöntöttem és ha 12-13 hetesek lesznek megint elmegyek megnézni őket és ha minden rendben lesz velük lehetséges hogy elhozok egy picit.
2013. jún. 9. 22:26
 10/15 Valletta ***** válasza:
Jaj már miért lennének betegek... normális házimacska kölykök, tiszta a szőrzetük, a szemük, pont ugyan olyan eséllyel hordoznak mondjuk leukózist, mint egy 40 ezerért maine coon-nak árult agyonszaporított, soha életben le nem szűrt papír nélküli hosszúszőrű kölyök.
2013. jún. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!