Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 1,5 éves nőstény...

NGyöngyi kérdése:

Van egy 1,5 éves nőstény cicám. Fél éves koráig panelban laktunk, majd kertesbe költöztünk. A kerítést bevontuk hálóval, ivartalanítottuk, de elment itthonról, igaz hazajön minden nap. Elvihetem-e nyaralni a Velencei tóra egy kertes házba?

Figyelt kérdés
Szabadon hagyhatom az első perctől fogva, vagy inkább ki se engedjem a házból? Attól tartok, ha az utóbbit alkalmazom, első adandó alkalommal elmegy és nem jön vissza. Nagyon megszokta, hogy kedvére jöhet mehet. Tanácstalan vagyok, panzióba nem akarom berakni!

2013. jún. 9. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A macskát elviheted de ha kiengeded valószínű soha viszont nem látod!
2013. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem megoldható,hogy a szomszéd etesse? Vagy kint császkál, de bent alszik? Egyébként szerintem se engedd ki, idegen helyen tuti elkórincál!
2013. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bízd rá valakire addig. Ha idegen helyen kiengeded, kb. 2% esélye van, hogy viszontlátod.
2013. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokat van kint,de minden nap bennt alszik a lakásban. Bíztam benne,ha elviszem magammal és mondjuk 1-2 napig nem engedem ki akkor tudni fogja majd,hogy hova kell hazajönni. Pont ezért sterilizáltuk,hogy ne kóricáljon el de ő ugyan úgy megy,mint a többi cica! Bandáznaj az utcában,bejárkálnak közösen a kertekbe. :-) Köszönöm szépen a válaszokat! Most rendesen le vagyok törve!
2013. jún. 9. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!