Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a cicámmal?

Mi történt a cicámmal?

Figyelt kérdés
Budapesten lakunk...van egy másfél éves ivartalanitott fiú cicám.Kertes házban lakunk igy sokat van kint is a ház környékén.Tegnap vérzett a nyaka...megnéztem és két lyuk tátong rajta....egymástól kb 1cm-re...a lyukak árméröje 3mm...kb..mi csinálhatta ezt vele?Van két kutyánk...egész jó kijönnek..nem is fél tölük..Olyasmi mint a kigyó marás...de bent Pesten..kigyó???és ha az milyen...vagy???
2013. jún. 9. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat en ugy gondolom, hogy Pesten van eleg allatorvos, aki ezt meg tudja allapitani, es adott esetben helyesen kezelni. Azt viszont erthetetlen szamomra hogy ha kigyomarasra gyanakszol, raadasul verzik a cicad nyaka, miert nem viszed allatorvoshoz. Felelossegteljes allattartas?!
2013. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kioktató választ!

A cica sebe vérzett,nem vérzik.

A cica jól van,eszik és ugy viselkedik ahogy szokott.

A sebet fertőtlenítettem és folyamatosan figyelem,a viselkedését.Mivel hétvége van,csak az ügyeletre tudom bevinni sok 10ezer forintért,sajnos volt már tapasztalatom,DE....ha rosszabbodna futnék vele oda is...mivel felelőség teljes állattartó vagyok.Egy kérdést tettem csak fel,hogy megnyugodjak hétföig,ugyanis akkor tudom elvinni az állatorvosunkhoz.

2013. jún. 9. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami elkaphatta. Egyébként így senki sem fog tudni Téged megnyugtatni. Mindenesetre én nem engedném ki a cicát, és muszáj megmutatni állatorvosnak is. Sajnos ez van.

Kéne egy állatkórház, amit mindenki mindenkor igénybe vehet anyagi helyzetétől függetlenül, de ilyen sajnos nincs.

Remélem jól van a cica, és minden rendben lesz.

Én a cicámat úgy vesztettem el, hogy nem evett hétvégén csak pár szem szárazat, hétfőn doki, vitaminok, kedden is, szerdán is, és már eszegetett. Pénteken délután hirtelen meghalt.

2013. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja! És semmi nem látszódott rajta. CSak nem akart enni. Nem volt lázas, jött-ment mindt máskor. Úgyanúgy viselkedett mint mindig.

Azóta kicsit másképp állok a dolgokhoz.

2013. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KingaDORKa válasza:
Akár verekedhetett másik macskával, és kicsit elfajult a dolog.De ha nagyon aggódsz mindenképp vidd el állatorvoshoz.
2013. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!A cica szépen gyogyul...Hétfön kapott injekciót biztos ami biztos alapon.:)Cica verekedésre tippel az orvosunk.

Kicsit rosszul esett az első hozzászólás...én tényleg mindent megteszek az állataimért.Régen volt egy cicám ami sajnos elkapott egy halálos,de kezelhető betegséget.Vasárnap volt,rosszul lett...bevittem a Lehel uti ügyeletre...az orvos nevét nem irom le...de ismert személy...megnézte...és közölte,hogy annyi a cicának...nem tud mit tenni és reggelre biztos megdöglik...és ezt ilyen közönyösen...könyörögnöm kellett,hogy legalább egy valamilyen erösítő injekciot adjon neki,mert van orvosunk,csak hétfön tudom vinni hozzá...Na nagy immel-ámmal adott neki valamit...majd hanyatt estem mert 10ezret kért...ezért.(évekkel ezelött volt)..Hétfön vittem a cicát a mi orvosunkhoz...nagyon hosszu,türelmes kezelés után stagnált az állapota..sok évet élt még,sajnos már nincs köztünk,de..életben maradt akkor.Szóval kedves első válaszoló,többek közt ez is benne volt hogy nem rohantam vele.

2013. jún. 11. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!