Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fekete-fehér lány házi cicámat...

Fekete-fehér lány házi cicámat pároztatni szeretném, hol találok neki párt?

Figyelt kérdés

Kerestem neten, de mindenhol csak a fajta tiszta cicák hirdetései találhatóak meg. Szegénykém kéthetente tüzel és szenved. Szeretném elvinni megműtetni, de mindenki azt ajánlja, hogy ivartalanítás előtt pároztassam, így csökkentve a műtét kockázatait.

Nagyon szép fehér-fekete 9 hónapos lány macskámat gondoltam vagy fekete vagy fehér macskával párosítani, de nem tudom, hol kereshetnék neki egy párt. Facebookra nem szeretném kiírni, ez olyan intim Neki :P

Tudnátok segíteni?

Esetleg van itt valaki, akinek lenne kedve kirándulni egyet a kandúrjával?:) (Én is szívesen megyek)


2013. jún. 9. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz akkor sem semmi baja, ha "szüzen" ivartalanítják, ez valami városi legenda csak.
2013. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Merre laksz ? Van egy fekete-fehér házi kandúrum, az nem lenne jó ? Pest megyében lakunk.
2013. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én Pesti vagyok és nekem rendben van:)
2013. jún. 9. 14:33
 4/14 Vicuska87 ***** válasza:
89%

Ez akkor a hülyeség, hogy ivartalanítás előtt kell pároztatni....

És akkor azok a cicák akik még ivarérés előtt vannak ivartalanítva???

Jaaaj istenem, vidd el a cicát ivartalaníttatni, és nehogy pároztasd szegényt!

2013. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ne szaporítsatok már! Lesz gazdijuk a kiscicáknak? Miért nem ivartalanítod simán, ez az "ellessük meg a Mircikét ivartalanítás előtt" baromság. Csak hogy tudd, Amerikában egész kiscicákat is ivartalanítanak. Mindennek van kockázata, pl az is lehet, hogy a macskád beledöglik a szülésbe.
2013. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
A cicának is megterhelő a párzás/szülés. Tudod, miért sírnak a nőstények párzáskor?
2013. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jójó! Nem kell ennyire ellenem rohanni. Én sem akartam pároztatni a cicámat, főleg látva a közösségi oldalakon, minden ötödik postban megjelenő "elvihető kiscicák" hirdetéseket. Az orvos mondta, nem városi legendából vettem, hogy erősödik a cica méhe, ha szült már egyet...
2013. jún. 9. 15:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel a ivartalanitáskor simán kiveszik a méhét... Lehet az bármilyen erős. -_-
2013. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Vicuska87 ***** válasza:
86%
Vidd el egy másik orvoshoz, mert ez az orvos egy kicsit régimódi!
2013. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

"mindenki azt ajánlja, hogy ivartalanítás előtt pároztassam, így csökkentve a műtét kockázatait."


Ez egy világraszóló marhaság..... Az pedig, hogy még egy állatorvos is ilyen hülyeséget beszél külön dühítő..... Nem szükséges ivartalanítás előtt elletni a cicát, semmilyen valódi egészségügyi indok nincs rá! Nem lesz tőle egészségesebb, és a műtét kockázata sem lesz kisebb (aki ilyet állít, buta, ha állatorvosról van szó, akkor pedig kókler....), sőt tök fölösleges kockázatnak és megterhelésnek teszed ki, nem beszélve arról, hogy egy újabb felesleges alom jönne a világra. Ezt olvasd el, ha az igazságot akarod tudni az ivartalanítással kapcsolatban:


[link]

2013. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!