Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a macskaajtó...

Mi a véleményetek a macskaajtóról? Érdemes felszereltetni? Drága mulatság?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk kinti-benti macskák vannak és macskaajtó. Alom nincs bent, mindíg kimennek, nyáron kint napoznak, csavarognak. Szerintem megéri, szabadabbak a macskák is és alom sem kell.

Érdemes drágábbat, jól szigetelőt venni, szerintem olyan 10 ezer körül már jókat kapsz. (mi régen vettük)

Az almon pár hónap alatt bejön az ára.

2009. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is raktunk fel, szigeteltet, de kézi reteszelőset, az kb.6 ezer volt. Lehet kapni olyat is, ami a macskád nyakörvére erősített adó jelére nyílik, így idegen maccsok nem jutnak be a házba olyan 10-12 ezer körül van.


Nem nehéz felszerelni, a cicák is hamar megtanulják használni és nemcsak nekik jó, hogy szabadon közlekednek, hanem neked is, hogy nem kell állandóan almot venni/pucolni. Én csak ajánlani tudom!

2009. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És mi van ha a cica elhagyja a nyakörvét? ezt az utolsótól kérdezem.

Amúgy nekem a cica mindig hazahozza a terméket, így az almon nem tudok spórolni.

2009. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szisztok, 2.hsz. vagyok.

Nem tudom, hogy olyankor mi van, többek között ezért nem is vettük meg azt a típust. Bár két db jeladót adnak hozzá általában, mi van, ha mindkettő elvész, vagy két macskánk van és az egyik elveszti, lehet még kombinálni... Ez a mi fejünkben is szöget ütött, csak azt hittem, mi vagyunk ilyen tájékozatlanok és mindenki más számára nyilvánvaló. :=)

2009. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon is érdemes fölszereltetni...

A macskaajtó maga nem drága 4-5 ezer forint környékén van (legalábbis a szimpla ami nem mancsleolvasó vagy mi) a felszereltetése meg ugyanabban az árkategóriában mozog.

A mi macskáink például azért szöktek meg mert nem volt hova bemenekülniük amikor átköltöztünk egy másik helyre ahol sok macska volt.

Szóval én úgy gondolom minnél előbb szereltess föl! :)

2009. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 12. 17:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abból a szempontból gondold meg, hogy lehet hogy a macska esőben, lucskos sáros állapotban tér haza, és szerintem nem mindenki szeret takarítani :S
2009. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg is gondoltam! Nem beszélve az élősködőkről, meg arról, hogy ők igazából benti macskák, és nem tudom, hogy az egyikük megtudná-e védeni magát egy idegen macskával való harcban. A kisebbik mindentől fél. Szerintem lehet, hogy elvernék a kinti macskák!
2009. okt. 15. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!