Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A többi macska is ilyen falánk?

A többi macska is ilyen falánk?

Figyelt kérdés

Képes lenne akár óránként is enni,szinte bármit megeszik,ha akkor eszem amikor ő gyorsan megeszi a kajáját és jön kunyizni ha nem kap szószerinbt a nyakamra mászik...:D

Sőt általában mindenből kér még repetát:)

Nem kövér mert nagyon sokat mozog játszik a szoba cica de a kertbe nem akar kimenni inkább/de végig körbe futja párszor a szobát..tehát elhizástol nem féltem.(nőstény 6és fél hós)

jó pici macska tányérja van de akkor is...:)

A többi cica is képes lenne akár óránként enni mintha 1 napja nem evett volna??!!:D


2009. okt. 9. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:

A miénk is sorba áll bármi finomságot sejt, és néha csodálkozok rajta, hogy hova a fenébe fér abba a macskába még több?

Mi is többször etetjük egy nap, egyébként olvastam, hogy ez így egészséges, hogy többször, mert a macska anyagcseréje is erre van beállva. Ugyanis, ha rendesen vadászásból tartaná fent magát, akkor úgy 15-16egeret enne meg egy nap, nem két részletben egy-egy nagy adag valamit.

2009. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én macskám olyan falánk, hogy az valami hihetetlen. Ő is olyan, mint a tied, állandóan eszik.

De ez így természetes, pláne ha nővőben van.

2009. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam:) köszönöm szépen a válaszokat!:)
2009. okt. 9. 16:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, most lesz öt hónapos kiváncsi vagyok mikor növik ki:))
2009. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most beszéltem 1órája egy szomszéddal akinek 15éve vagy 20macskája van és állitolag nem növik ki:|:)
2009. okt. 9. 20:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Tényleg sosem növik ki! A mieinket - ha a nevüket " véletlenül nem hallják"- úgy csaljuk elő, hogy a konyhában megzörgetjük a késeket. Tudják, hogy ilyenkor pottyan nekik is valami, így aztán akárhonnan fénysebességgel ott teremnek.

Ők is zabálnának egész nap, de ez állítólag így van rendben, ha eleget mozognak.

2009. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is a szárazkaja zörgetésre jönnek be :)

De amúgy, hogy ne offoljak, az én cicáim is folyamatosan esznek (3,5 hósak) - egy nap vagy 20*, és amikor mi eszünk, akkor jön a kunyerálás.

2009. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem tnap este lett egy új kiscicám (fekete-vörös) és mikor adtam neki enni ott volt még másik 2 macskám is de Zoé (az új) úgy mostgott h a többi macska nem mert enni és nekik külön kellet adnom... nagyon hangosan morgott és mikor nem volt ott a kaja a tálba meg mindig nyávogott..szóval szerintem nem csa a tiéd olyan :)
2009. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én macskám (béke poraira) egyfolytában evett szinte!Amint megette már kért persze nem adtunk folyton és ő sem volt elhízva!Amint meghallotta hogy nyílik a hűtőajtó ő már ott téblábolt!Nem meglepő!
2009. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahányszor adsz a cicának enni az annyiszor eszik!!!

Ha csak meghallja a konyhában a csörömpölést,akkor megjelenik Őkelme is!De imádom, mert Szem(telen)(Szem a cicám neve)

2009. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!