Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mérgezés miatt meghalt két...

Mérgezés miatt meghalt két cicám. Most nem akarnak enni se a kutyák, se a cicák. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már írtam itt,hogy egy "mérgezési hullám" volt itt az utcánkban. Szerencsére mióta a rendőrök járőröznek nem történt semmi.

Viszont a megmaradt cicák és a kutyák nem hajlandóak enni, csak járálnak,sírnak. Egyszerűen nem jó nekik semmi. Ki be járkálnak, és nézegetik azokat a helyeket,ahol eddig a két cicus feküdt. Mit tehetnék értük?

Gondoltam rá,hogy adok nekik vitamint,hátha fokozná az étvágyukat.

Már sokat fogytak, és nem szeretném ha pont télre lennének soványak...meg amúgy se...

Szeretném ha a kis lelkük is megnyugodna.

(A cicák 1.5hete haltak meg.)


2009. okt. 9. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Van kutya bérescsepp, étvágytalanságra jó, de lehet, hogy azzal sem fognak enni, náluk ez máshogy működik.
2009. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be két új cicát, hátha felviditja őket... És legyél velük sokat. Előbb utóbb rendebjönnek szegények. :(
2009. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az állatok is gyászolnak, ez természetes. Amikor az öreg kutyinkat elaltatta az állatorvos (3.agyvérzés), hazahoztam, de a kocsiból nem bírtam egyedül kiemelni, meg kellett várnom a férjemet. Hogy ne büdösödjön be, kinyitottam a hátsó ajtót. Mikor legközelebb arra mentem, a cicáink ott feküdtek, mellé gömbölyödve, az egyik a lábát nyalogatta ott, ahol az injekciót kapta.

Egész délután ott maradtak, úgy kellett őket elcsalni és bezárni a házba, hogy addig sutyiban eltemethessük a kutyit. Napokig nyarvogtak, keresték, aztán beletörődtek, hogy nincs már velünk. A ti állatkáitok is meg fognak nyugodni, de most sokat kell velük foglalkozni!

2009. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj kaja terén a kedvükben járni,hátha úgy többet esznek. Az új cicák szerintem nem segítenének,mert amit írtal abból egyértelműen kiderül hogy konkrétan azokat a cicakat hiányoljaj.tehát szerintem nekik idő kell
2009. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Unokatesóméknál 2 kutya volt az egyik meghalt (Bell) kullancs miatt. A másiknak (Gömböc) 2 hétig mindennap reggel az volt az első hogy odarohant Bell házikójához és csak állt és nézett hogy hol van, és egy idő után vissza jött a saját helyére.

Az állatoknak is fel kell dolgozniuk a történteket, de ő is túlteszik magukat rajt. Ma már Gömbinek van 1 gyereke és egy új barátnője.

2009. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!