Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen a cicánk?

Miért ilyen a cicánk?

Figyelt kérdés

Kóbor macska volt... párom szedte össze a mosodából már vagy 3 éve... lány cica.

Nos, elég régen itt van, de még mindig "kóbor macskás"... én csak 2 hónapja ismerem, lakom itt, olyan mintha egyre jobban kedvelne. Eddig mindig elfutott előlem, mikor kaját kunyizott, akkor messzire ült és nyávogott. Mikor lefeküdt és nyugton volt, akkor odamentem, simogattam, szerintem azóta jobban bizik bennem, néha idejön egy kis simiért... de olyankor van egy pont, ami után hátrakap, és pofozgat is, ingerülten. De utána dugja megint oda a fejét a kezembe. Amikor simogatom, akkor mindig feltolja a fenekét...miért? Ha nem magától jön ide, akkor mindig elfut ha közelitek, kivéve ha lefeküdt.

A páromat utálja, ha simogatom és a férjem a közelbe jön, engem is faképnél hagy. Régen büntette, mert folyton mellé kakilt, de ez már régen volt... szóval már párom se szereti, úgyhogy csak Ribi macska a neve. Mert egy ribi... tényleg :-/ Bedorombolta magát a férjem szivébe, és most meg utálja, meg a fenekét dugdossa, csak akkor jön ha ő akar, tényleg egy ribi. Miért ilyen? Lehet valamit kezdeni vele?



2013. jún. 11. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen a természete, ennek semmi köze ahhoz, hogy kóbor volt. Nekem is van ilyen macskám. A fenekét egyébként azért dugdossa, mert tüzel. A simogatással ilyenkor "felizgatjátok", azért pucsit, hogy megdugják.:)
2013. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem tüzelhet, mivel ivartalanitva lett, mikor befogadta/tuk... terhes volt mikor ivartalanitották...
2013. jún. 11. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arra gondol a kérdező, hogy mikor simogatja és a "fenekéhez" közelít a hátánál a keze, akkor megemeli a macska. Mert ha igen, akkor ez teljesen normális... mindegyik ezt csinálja.
2013. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!