Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám vemhes, de nem mozog...

A cicám vemhes, de nem mozog a hasa. Mi lehet? Meghalhattak a kiscicák?

Figyelt kérdés

Az van, hogy elvileg kb 65 napos a vemhesség. Feljegyeztem a dátumot amikor a cicám fiúcicával volt, és most van az 56. napban. Ilyenkor már mozogni kéne a cicáknak bent nem?? Meg nem is túl nagy a hasa, tudok viszonyítani mert "ismertem" az anyukáját, az ő vemhességét is végig láttam, mind a 2-t, mert már kétszer is szült az anyja. (az 1. alomban volt az én cicám) Az utóbbi időben viszont nőtt a hasa, ha kicsit is. Mi lehet a baj, miért nem mocorognak?

Ja és egyébként ivartalaníttatni fogjuk, (hogy ne irogassanak az okoskodók :D) ez ilyen "nem tervezett vemhesség" volt, mert még azt hittük fiatal hozzá.



2013. jún. 11. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy kicsinye lesz, vagy amikor megmozdul akkor nem vagy ott. Nekem is volt fél éves kismacskám és cicái lettek, kicsi hasa volt mégis három kicsi lett. nem tudta őket szoptatni, a nyulunk nevelte fel a kismacseszokat. Anya cicát keress akinek van bőven teje, fiatal cicáknál előfordulhat.
2013. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha nem szoptatná, akkor nincs más lehetosé, nekem kell etetnem oket valahogy... mert más macsekot nem tudok szerezni. úgyis itt a szunet, van idom kismacskuszokkal foglalkozni :) de koszi szépen a megnyugtató választ :D
2013. jún. 11. 21:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Már mozog :D
2013. jún. 14. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!