Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most melyiket adjam neki enni?

Most melyiket adjam neki enni?

Figyelt kérdés
Van egy cicám, három hete vettem egy hölgytől. Törzskönyv nélküli, a hölgy elmondása alapján brit rövidszőrű. Látszik is a cicán és a kinézetén, hogy nem házi macska, de mikor itthon jobban utánajártunk, rájöttünk, hogy inkább az amerikai rövidszőrűre hasonlít. Konkrétan kísérteties a hasonlóság a macskáskönyvemben található amerikai rövidszőrű kiscica és az általam vásárolt kiscica között. Eddig royal canin brit rövidszőrű száraztápot kapott. Adhatom neki ezt továbbra is, vagy inkább álljak át az amerikai rövidszőrűeknek gyártott speciális tápra. Van valami különbség ilyen téren a tápok között? Vagy mindegy, hogy melyiket kapja a cica? Nem értek a royal caninhez, most van először ilyen szobacicám, az előző házi macskáink kint éltek az udvaron és simán friskies-t ettek.

2013. jún. 11. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
ööö... egyelőre nem "általános", juniortápot kellene ennie? Kismacskáról van szó, ugye?
2013. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy vidéken élek, és nálunk junior tápból csak whiskas van. Arról meg azt hallottam, hogy nem igazán jó. :S
2013. jún. 11. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
a whiskast ne is vedd...a miénk elég sok kaját megeszik,de a whiskas juniort nem eszi meg...vegyél neki kitekatot maximum...nekem világéletemben voltak macskáim,körülöttem és kölyköt is etettem felnőtt kajával..semmi bajuk nem lett tőle.
2013. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nyugodtan add neki a britnek valót de mondjuk jó lenne ha kölyök tápot kapna. A rc fajtatápok csak egy nagy beetetés semmi más. Ugyan az van mindbe csak más a szemek formája. Ráadásúl nem igazán jó minőség, nagyon sok benne a gabona. Ha teheted inkább Taste of The Wild-el etesd. Ha pedig ragaszkodsz a royalhoz akkor vegyél sima kölyöktápot neki ezt meg tedd el akkorra ha felnő.
2013. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vicuska87 ***** válasza:
54%

Az amerikai rövidszőrű macska olyan magyarországon nem nagyon van!


Ha törzskönyv nélkül vetted, akkor házi cicáról beszélünk!

Tápot, lehet adni neki, Acana, Orijen, Taste of Wild-ot!

Ez minden korban adható!

2013. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10%
Én tobb féle tápot próbáltam már, hogy változatos legyen. És meg fogtok lepodni: a kedvence a Tesco-s, meg a Claude :D Van tobb ízesítésben, azt szoktam most váltogatni. de a whiskast meg nem szereti az enyém se :)
2013. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!