Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a macskák belelátn...

Szerintetek a macskák belelátnak a lelkünkbe? S hűségesek a gazdájukhoz vagy egyből elhagyják ha valaki más enni ad nekik? ^^

Figyelt kérdés

#macska #hűség #lélek szeretet
2013. jún. 11. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire foglalkoznak velük. Az enyémek például minden idegentől távol tartják magukat, bár éjjel kint vannak, nem tudom mit csinálnak. De ismerek olyat akinek a macskájával nem törődnek nagyon, azok barátságosak az idegenekkel is, kaja tekintetében is...

Hogy belelátnak-e a lelkünkbe, nem tudom.

2013. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül igaz h a macskák hűtlenek és csak a kaja érdekli őket. Van egy macska ideszokott hozzánk tuti találna máshol is enni, volt már h 2 utcával arrébb találkoztam vele..de én szeretgetem mindig és szinte egész nap nálunk lóg :D és érzik ha mondjuk rossz hangulatban vagy, figyeld meg h olyankor sokkal bújósabbak, vigasztalni akarnak :)
2013. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ez érdekes dolog, de belelátni teljes mértékben nem, de az energiákat érzik rajtunk. Ez azt jelenti ha rossz hangulatban vagy mint ahogy azt előttem írták, bújósabbak, elszívják a negatív energiákat. Ez tényleg így van meg lehet a valóságban is figyelni...
2013. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké akkor majd megpróbálom megfigyelni :D és tényleg van olyan,hogy mondjuk a csalàdon belül kiválaszt valakit és azt tekinti gazdinak?:)
2013. jún. 12. 07:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem még csak süldő cicám van, de annyi a tapasztalatom, hogy igen, hűséges a maga módján. Engem szeret a legjobban, de én már okoztam neki akaratlanul fájdalmat, amikor a kis versenyzőt véletlenül arrébbtoltam a lábammal séta közben, én zavarom le a mosogatóról nagyon mogorván, én szedem el tőle a jó kis játékokat (lopja a zsepiket és a fecniket), én szedem le a grabancánál fogva a kabátomról, én pocskolom le vízzel, amikor felugrik a konyhaasztalra, amikor főzök, én hajszárítóztam, amikor fürdettük stb.. Ez mind nagyon brutálisan hangzik. Ezeket tényleg csak akkor csinálja, ha vmi miatt nem tudok vele foglalkozni, egyébként a szemem fénye. A párom is eteti, ő is simogatja (sőt, szerintem jobban tud vele játszani, mint én), csak ő kevesebb időt tud vele tölteni, és szerintem kevesebbet ért macskául. Mégis én tudom megdoromboltatni, én hozzám jön a cica, ha szólítom, nekem pitizik. Voltak már nálunk idegenek is, a cica azért mégis minket tüntetett ki a figyelmével, annak ellenére, hogy barátságos.

Szóval nem hiszem, hogy csak az ételen múlik, hogy kit szeret a cica.

Egyszer nagyon sírtam, levetettem magam az ágyra, a cica dorombolva odakucorodott a fejemhez. Ilyet nem szokott csinálni, csak reggel, és akkor se kucorodik, hanem ugrál.

2013. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De aranyos*-*
2013. jún. 12. 15:57
 7/8 -Evetke- ***** válasza:
100%

16 évig élt a cicám. Minél több időt tölt Veled a cicád, minél többet foglalkozol vele, annál jobban ragaszkodik. Nekem a társam volt, megérezte azt is, ha vidám, azt is, ha szomorú voltam. Ha elmentem otthonról, hazavárt, a kerítésen ült, ameddig haza nem értem, még elém is szaladt.


A mostani cicám csak 3 hónapos, ő még nagyon eleven kölyökcica, most még tanuljuk egymást. Van egy 4 hónapos kiskutyám is.


A tapasztalatom, hogy minden macska, kutya más egyéniség, de annyit kapsz tőle vissza, amennyit Te is rászánsz.

2013. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor mindent bele fogok adni*-*
2013. jún. 19. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!