Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vörös kiscica vagy csíkos...

Vörös kiscica vagy csíkos kiscica?

Figyelt kérdés

Buta kérdés, tudom, de nem tudok dönteni.

Van egy egy éves fekete lánycicám(el van kötve), még mindig egy nagy gyerek.:) És most szeretnénk még egy picit. Találtam a közelben egy hirdetést, vannak kölyök cicák, van 2 fekete, 2 ilyen barnás csíkosos, egy tiszta vörös és egy szürke-fehér csíkos.

Csak egy cica jöhet, mindegy fiú-e vagy lány(bár talán fiú kéne, de ha lány az sem gond). Bolondulok a csíkos cicákért viszont szeretnék vöröset is, mert tiszta vörös cicám még az életemben nem volt.

Tudom, hogy ez így furcsa kérdés, de ti melyiket választanátok?

Persze ez majd akkor derül ki, ha ott leszünk, lehet, hogy már az egyik meg sincs, és ha valamelyikőjük fiú, előnyt élvez.:)

Szóval?



2013. jún. 12. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
vörös
2013. jún. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Anyàdnak 2 èv hogy ilyen hülyèt nevel.....nincs jobb dolgod??
2013. jún. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fekete már nem is jöhet szóba? :( Nekem van egy fekete cicusom, eszméletlenül gyönyörű.

Szerintem majd ott döntsd el, melyik a legszimpatikusabb. Én csak így szín-minta alapján a szürke-fehér csíkosat választanám.

2013. jún. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezen ne gondolkozz, ha meglátod őket úgyis kiderült melyik tetszik a legjobban
2013. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk annak idején a személyes preferencián túl az számított még, hogy pl. a fekete ruháinkon mennyire látszik a vörös vagy a sötétbarna szőr.

De a vörös is cirmos, szóval vörös is meg csíkos is.

2013. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kedves 3. a második mondatban írja, hogy már van egy fekete cicája, így gondolom más színűt akar..

kérdező: én vöröset választanék, mert azok olyan szépek :) sajnos nekem még nem volt, mert a szürke cirmos cicám mindig szürkét, vagy szürke-fehéret fial. ettől függetlenül gyönyörűek és imádom őket :)

2013. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!