Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz tőle baja? (fél éves...

Nem lesz tőle baja? (fél éves lánycica)

Figyelt kérdés

ha megfürdetem a macskát és utána "bepermetezem" Neostomosan-nal (egy ampullát egy liter vízben feloldva ahogy kell) és ha lenyalja magáról nem lesz tőle baja?

Csak mert amikor Frontline-t használtam (pipettát) a nyakára, de le tudott nyalni belőle egy keveset, akkor a mellékhatás szerint kisebb idegsérülése lett, vagy valami ilyesmi már nem emlékszem de meg volt kattanva egy pár órán keresztül. hogy van ez a Neostomosannál?

(nekem nincs meg a doboza mert ajándékba kaptam 1 ampullát)



2013. jún. 13. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne nyalogassa le! Elég agresszív szer, például vemhes vagy szoptató állatokon nem is lehet használni. Fürdesd meg a neostomosanos oldatban, 10-15 percig hagyd rajta, aztán mosd le. Amíg rajta van a cucc, legyél ott vele, szórakoztasd, figyelj, hogy ne nyalja le.
2013. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De akkor itt miért írja, hogy permetezéssel is alkalmazható?


[link]

2013. jún. 13. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy állatorvos oldalán olvastam,hogy senki ne használja ezt a szert mert több cica is meghalt miatta.

Inkább vegyél rendes spotont és úgy rakd rá,hogy ne érje el.

2013. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én használom a neostomosant 2 macseknál, ha befújod alaposan töröld meg a szőrét és kész. Nem tapasztaltam semmi mellékhatást pedig szokták nyalogatni magukat.
2013. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet permetezni, de ha fennáll a veszély, hogy lenyalja, én inkább a fürdetést javaslom.
2013. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
mi a fenének kell egyáltalán megfürdetni?? nem hogy permetezni, jézus.... ez egy állat, nem egy bútordarab.. magát szokta fürdetni!
2013. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát jól van, de azért fürdettem meg mert láttam benne pár bolhát, és a cica allergiás a bolha nyálára amellett, hogy ekcémás a bőre. így mielőtt megették volna a bolhák gondoltam megfürdetem(bolhairtó samponnal) és bolhairtó szert permeteztem a bundájára. Nem azért fürdettem meg, mert "retkes" volt vagy ilyesmi.

Mielőtt elküldenél engem a p***ba, hogy miért fürdetem meg az állatot, előtte nem ártana, ha érdeklődnél, másfelől, ha nem tudod miről van szó akkor ne üsd bele az orrod, mert nem észosztásra van szükségem, hanem a feltett kérdésre szerettem volna választ kapni. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor inkább ne is írtál volna.

2013. jún. 14. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!