Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakótelepi macskások! Kiengedi...

Lakótelepi macskások! Kiengeditek a macsot az erkélyre?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válasza érdekel, akik nem földszinti, vagy közel földszinti lakásban laknak.

Van felszerelve valami védőháló, sűrű rács, akármi? Vagy meg se fordul a macs fejében, hogy leugorjon? Esetleg ki se engeditek?



2013. jún. 13. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lakótelepi macskás voltam

mi a harmadik emeleten lakunk és erkélyünk is van a cicám már sajnos az örök vadászmezőkön:(

de nem az erkély miatt:)

kiengedtük és szeretett a virágtartó részben feküdni és nézelődni:) néha le is vadászott egy egy madarat vagy tücsköt sáskát

semmi védőháló vagy rács nem volt


egyetlen veszélye az volt hogy néha ki lett csukva az erkélyre szegény

vagy azért mert a huzattól becsukódott vagy mert mi nem láttuk és azt hittük bent van a lakásban


szerencsére mindig hamar észre vettük így akkor sem lett semmi baja:)


de hallottam olyan eseteket hogy a cica kiesett az erkélyről vagy kiugrott de az én cirmosommal ilyen nem történt amíg élt és hosszú és szép életet élt amíg egy betegsége el nem vitte :(

2013. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom a cicád:/

És köszönöm a választ!

2013. jún. 13. 19:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nem igen érzett rá amúgy késztetést hogy kiugorjon

néha engem kerülgetett a szívbaj amikor láttam hogy egyensúlyozik a virágtartó szélén de mi szerencsére megúsztuk ilyen baleset nélkül

2013. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem. Azt hiszem, azért egy hálót vagy valamit nem árt, ha mégis felszerelünk majd:) Mi is a harmadikon lakunk.
2013. jún. 13. 20:07
 5/15 anonim ***** válasza:

biztos ami biztos ártani nem fog az a háló (ha csak nem azon akar mászni ) :)

mondjuk erkélyfüggő a mién elég nagy és a virágtartó része is elég széles a cicatappancsok kényelmesen elfértek rajta


egy kisebb erkélynél én is talán jobban féltettem volna

2013. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem még nem aktuális, de érdekelne, leírnád majd a tapasztalataid? :) milyen háló, hogy rögzítetted?
2013. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nekem sem aktuális, nyár végén - ősz elején lesz cica, ha minden igaz:)
2013. jún. 13. 20:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kimondott macskahálót vegyél.MINDENKÉPPEN!!
2013. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
En ha erkelyes lakasba koltoznek tuti vennek macskahalot (nem szunyoghalot, mert azt kikarmolja), mivel az en dragam mar ugrott ki az ablakon nagy vadaszat kozepette. Anyukamek mindig mondtak, hogy ugyan, nem hulye az a macska, hagyjuk csak nyitva az ablakot.. Hat de, az en macskam hulye, es siman kiugrik a harmadikrol es azota nem kockaztatok, akkor atsirtam az ejszakat, csoda hogy megkerult, es hogy nem lett baja.. Szoval macskahalo mindenkepp:)
2013. jún. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor macskaháló! Köszönöm:D
2013. jún. 14. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!