Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Valaki segítene? Mit...

S. O. S. Valaki segítene? Mit tegyek, ha az anyamacska nem eteti a kismacskákat?

Figyelt kérdés
Nem tudok egész nap rájuk nézni, de úgy tűnik, hogy az anyamacska nem eteti a 3 hetes macskákat napok óta. Illetve nagyon ritkán megy be hozzájuk, hiába tettem be, kiugrik, elmegy, nem eteti őket. Ma elpusztult az egyik. A másik 2 pedig nagyon sovány. Azt nem tudom, van-e teje, kap vitaminokat, sok tejet adok neki, húst, jól van táplálva. Fogalmam sincs, mit tehetnék?
2013. jún. 14. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy betegek, azért nem eteti őket. Próbálj meg a kismacskáknak macskatejet adni, esetleg kis macskakaja darabokat.

Nem ijesztgetni akarlak, de valószínű, hogy nem fognak megmaradni :(. Esetleg mutasd meg őket állatorvosnak.

2013. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most vettem nekik macskatejpor, megetettem őket, elég éhesek voltak. A szemük meg kicsit be van ragadva, úgyhogy bekamilláztam, most már kinyílt nekik. Nem megyek dolgozni, ma ellátom őket..remélem rendbe jönnek.
2013. jún. 14. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
remélem minden rendbe jön :)
2013. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az egyik sajnos elpusztult még aznap, mikor kiírtam a kérdést..de a másik felerősödött, a szeme is rendbe jött és most nagyon virgonc.
2013. jún. 17. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor a háromból egy maradt meg?
2013. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4 volt kezdetben, de az első már 3 nap múlva elpusztult. Tehát a 4-ből 1 maradt meg sajnos..
2013. jún. 17. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!