Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 hónapos kiscicámnak mind2...

8 hónapos kiscicámnak mind2 szeme könnyezik 06.14. -én este kezdte nagyon ritkán egyszer-egyszer tüsszent de serintem nem macska-náthás mert amugy semmi baja Na mi ilyenkor a teendő? válaszokat gyorsan!

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos,vidd el mindenképp állatorvoshoz.Oehet,hogy férges,és ha három hónap után oedézik,akkor bejuthat a könnycsatornába is a pete vagy a féreg.(Nem tudom melyik.)Menny vele el a dokihoz,ő biztos tud segíteni.;)
2013. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy megfázott vagy macskanáthás, valószínűleg. De lehet más is. Mindenképpen orvos kellene, főleg ha macskanáthás. Addig is tartsátok meleg helyen, itassátok (akár fecskendőből is) és próbáljátok etetni is. Tejet viszont ne adjatok neki. (Már ha nem akar magától enni-inni.)
2013. jún. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!