Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jövő héten kapok egy kiscicát....

Jövő héten kapok egy kiscicát. Tudnátok olyan oldalakat, ahol levannak írva az alapvető "szabályok"? (pl: milyen kaját adjak neki, hol aludjon, ideális hőmérséklet, nevelés stb. )

Figyelt kérdés

Jövő héten anyukám tanítványától kapok egy 1 hónapos kiscicát. Nem szobacica lesz, de nagy kertünk van, és kis faluban élünk, mindenki ismer mindekit, már mindenki tudja, hogy ő jönni fog, úgyhogy az nem baj ha elkószál. Milyen oldalak vannak, ahol le van írva, hogy milyenoltásokat kell kapnia, milyen tápot kell neki adni, meg az ilyen alapvető dolgok? Nem akarom úgy befogadni, hogy semmit se tudok a macskákról. Nyuszim van, zavarni fogják egymást? Előre is köszi a válaszokat! :D

13/L



2013. jún. 15. 21:37
1 2
 1/11 anonim válasza:

whiskas.hu/whiskas/_2012/cikkek

Itt nèzz szèt :)

2013. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)
2013. jún. 15. 22:58
 3/11 anonim válasza:

Nincs mit, remélem tudtam segíteni valamennyit :)

A nyuszival meg szerintem megpróbál majd játszani, zavarni tuti nem fogják egymást.

2013. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az jó lenne, nyuszim a szomszéd bernipásztor kutyájával jól elvan, szinte együtt nőttek fel. :) És igen, nagyon sokat segítettél :)
2013. jún. 16. 08:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Whiskas pont nem a legjobb fajta kaja, főleg az árához képest. Ha körülnézel a macska témakörben láthatsz jó pár véleményt melyek a jobbak. :)

Nyusziddal, ha nem törpenyúl valószínűleg nem lesz gond, de arra figyelj, hogy míg a cica kicsi ő se tudja bántani (a youtube sötét oldalán vannak videók ahol a nyúl nemes egyszerűséggel meghágja a macskát, megfogadtam, hogy nem keresek a "cat and bunny"-ra többet). Alapvetően a szomszéd berni pásztortól én jobban tartanék.

Mindenképp ivartalanítsd, nem csak a kószálás a baj hanem a területharc is.

2013. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Juj szegény youtube-os cicák :( Nem törpenyulam van,de egy kicsit.kisebb az átlagnál. Az is baj? Köszi a vàlaszokat!
2013. jún. 16. 14:34
 7/11 anonim ***** válasza:
A törpe nyúl, tehát ami tényleg pici a cicánál beindíthat vadász ösztönt egy nagyobb nyuszi azért már meg tudja védeni magát szerintem... Csak ezért írtam. Egyébként a nyuszi is szabadon van a kertben/lakásban?
2013. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A nyuszi szerintem nagyobb lesz a cicánál. A nyuszi csak felügyelettel mászkálhat bent, kint meg van egy "nyuszizug". Egy 15 m2-es bekerített rész a nyusziknak. Szerintem pici nekik (2-en vnnak) de majd most apu megcsinálja nagyobbra. Lakásban meg csak napi 1-2 órát lehetnek. Vannak még tyúkjaink, de oda szerintem nem tud bemenni a cica.
2013. jún. 16. 16:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagy mármint kifejlett csirkére nem veszélyes. Viszont ha esetleg szoktatok kotlóst ültetni, akkor figyelj a macskára... nagymamámnál sikeresen elkergette a kotlóst, beült a kosárba és szépen kinyírta a csibéket, majd elkezdte megenni. Bocsi, hogy ilyen horrortörténeteket hozok. :D
2013. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem baj, nálunk volt, hogy kacsatojásonotlott a tyúk, szomszéd macskája átjött, a kotlóst ez is elkergette, ráült a tojásokra, ezt kb napi 2-szer megcsinálta. Lesben állt hogy mikor kelnek ki, amikor meg 12 kiskacsa követte mindenhova, na akkor megilyedt. xD
2013. jún. 16. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!