Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért morgott rám a cicám?

Miért morgott rám a cicám?

Figyelt kérdés

Cicám tegnap verekedett egy másik macskával, és megütötte a lábát. Eléggé sántikál, de azért tud járni, felszíni sérülése nincs. Az előbb odamentem hozzá, rám nézett és nagy panaszosan elkezdett nyávogni. Megsimogattam - dorombolni kezdett. Odaültem mellé - hozzám bújt.


Aztán ahogy simogattam a fejét (nem nyúltam a fájós lábához) egyre mélyebben kezdett nyávogni, végül már morgott rám elég ijesztgetősen. Az a kérdésem, hogy mire véljem ezt a viselkedést? Miért morgott, mikor kedveskedtem neki?



2013. jún. 15. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a fejét is beverte és fájt neki. Lehet el kéne vinni orvoshoz, egy ivartalanításra mindenképp tanácsos volna. :)
2013. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6 hónapos korában lett ivartalanítva, ennek másfél éve :)
2013. jún. 16. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, akkor viszont én félek tőle, hogy nem macska gyepálta el, hacsak nem láttad személyesen :/

Tudtommal főleg ilyen "ivari" harcok szoktak lenni, de őt ez nem érdekli így... Nekem volt cicám, akit valószínűleg bezártak valahova, meg törött farokkal jött haza, az is valami szadista állatnak köszönhető... :/ ha többször is előfordul ez, hogy nem tetszik neki a simi tényleg célszerű lenne egy dokilátogatás...

remélem rendbe jön ^^

2013. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!