Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudjam, hogy mikor fog...

Honnan tudjam, hogy mikor fog fialni a macskám?

Figyelt kérdés
Már nagy a hasa,kb 2 hónapja vemhes. Nagyon bújós lett mostanában,sokat eszik. Leírnátok,hogy nektek milyen volt a macska viselkedése amikor eljött az idő? Milyen jelei voltak? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 17. 10:49
1 2
 1/14 Vicuska87 ***** válasza:
Semmilyen, mert én felelősségteljes gazdi vagyok, és a macskáim ivartalanítva vannak!
2013. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért vagy felelősségteljes gazda,mert ivartalanítottad a macskádat? Ha a macskád anyja is ivartalanított lenne neked se lenne macskád. Attól még nem felelőtlen egy gazda,hogy nem ivartalanította a macskáját!
2013. jún. 17. 11:31
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__4476140-megh.. ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést..


Felelőtlen vagy valóban,nézz szét az utcán mennyi a kölyök,az egész világnak elég lenne ennyi cica.


Kérdésre a válasz: mancsok.hu minden levan írva az ellésről.

2013. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ha nem lenne felelősségteljes gazdája a kiscicáknak megtartanánk mindet. Több kutyát/macskát fogadtunk már be az utcáról.
2013. jún. 17. 11:40
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Itt csak a kérdésre nem válaszolnak:

Előtte 1-3 nappal már keresi a helyet, bújósabb, beszédesebb és gyorsan veszi a levegőt (liheg).

2013. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló! Végre valami hasznos válasz
2013. jún. 17. 11:56
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

igen,mert a mancsok.hu-n csupa butaság van vagy végig se olvastad a válaszom.

A helyet pedig már ellés elött 2-3 héttel keresik no de mindegy..

2013. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De nem azt kérdeztem,hogy felelőtlen gazda vagyok-e,mert nem ismersz tehát ne alkoss véleményt!
2013. jún. 17. 12:11
 9/14 Vajduci válasza:
Az enyém nem kereste a helyet, mivel egy külön "szobája" van. Ellés előtt feltűnően hízelgős volt. A nunija közvetlenül ellés előtt feltűnően nedves lesz.(többször láttam már, persze ez csak a saját véleményem, hogy ilyenkor a kandúrok is keresnék a társaságát, és nem zavarja el őket) Elfoglalja az általa kiszemelt helyet és aztán már meg is kezdődik a szülés folyamata. Nálunk ez legutóbb 5-6 órán át tartott. És nyugi, nem vagy felelőtlen gazdi! Sajnos a lány macskák ivartalanítása jelentős összeg a mai világban, és ahol több lány cica is van, ott eléggé megterhelő lehet. Nekem két évig sikerült megúsznom a kiscicákat, aztán egyszer csak vemhesen állított elő a cicám úgy, hogy nem produkálta a tüzelés jeleit.
2013. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. jún. 18. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!