Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Én úgy tudom, hogy 2 hónapig...

Én úgy tudom, hogy 2 hónapig (8 hétig) szoptatja egy anyamacska a kölykeit, és ez után le lehet választani. De hogy válasszuk őket le, ha még nem jöttek elő?

Figyelt kérdés
Hogyan válasszuk le a kiscicákat, ha már el telt ez a 8 hét, és az anyamacska még mindig nem hozta elő a kölykeit a helyükről? Várjunk még,hogy előhozza a kölykeit, vagy a helyükről leválasztjuk őket? Nem jelent nekik gondot? Csak azért kérdezem, mert eddigre még mindig elő jöttek a cicák, és így le is választottuk őket.

#kölyök #leválasztás #anyamacska #8 hét (2 hónap) szoptatás.
2013. jún. 18. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne türelmetlenkedj, az anya cica nem érzi még annak az idejét, hogy elő hozza őket.
2013. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát meg kell várnom, míg elő jönnek és utána lehet csak leválasztani?
2013. jún. 18. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

ha ennyire aggódsz értük, legközelebb a vemhesség utolsó szakaszában tartsd szem előtt, vagy ideiglenes engedd be a lakásba, és akkor szemmel figyelheted a dolgokat.


Én így szoktam, és a második alomnál a cicám már magától kéretőzött be a lakásba, és kiválasztott egy nyugodtnak mondott sarkot, és másnapra meg is lettek a kicsik.


Aztán ahogy növekedtek lehettek olyan 1 hónaposak? és képzeld elcipelte őket a szobámba az ágy alá. Este a horror film után meg csak hallom a cica nyávogást úgy megijesztettek. De egyébként 2 hónaposan lehet elválasztani a kölyköket, de az az igazi, ha azt veszed észre, hogy az anya macska tiltja meg nekik a cumizást.

2013. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy megelőzés az ivartalanítás :)

Leválasztani,érdekes kifjezés arra,hogy elakarod paterolni a kölyköket.

Viszont megfogalmazódott bennem a kérdés,hogy azok a picik még nem találkoztak emberrel így értelemszerűen vadak akiket még hosszú hetekig szelidítened kell,hogy új gazdihoz tudjanak költözni.

2013. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez is benne van a pakliban, hogy vadak lesznek :D
2013. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy ezek a cicák egy rokonoméknál vannak,ahol sokat szoktam lenni,aztán ha már leválaszthatóak, haza hozom őket :D...ezért szeretném őket már annyira leválasztani, de nem akarom a dolgokat elsiettetni :))..Köszönöm amúgy meg a válaszokat!
2013. jún. 18. 14:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és voltak már emberi kézbe is ezek a cicák és nem karmolásztak, sőt! szépen oda jöttek a kezembe :)
2013. jún. 18. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!