Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám nem eszi meg a száraz...

Cicám nem eszi meg a száraz eledelt, csak konzervet és pipit. Hogy lehet rávenni, hogy megegye?

Figyelt kérdés
Próbáltam már keverve hozzáadni a konzervhez, de nem eszi még így sem. Ha nem adok mást, félek éhen hal. Azért lenne jó, ha ilyet is enne, mert sokat nem vagyok otthon, a konzerv büdösödik, nem tudok annyi kitenni.
2013. jún. 19. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
hát hidd el ha éhes megeszi! lehet nem eszik 1-2 napig de utána eszegetni fogja a szárazat. nem mindegy milyet veszel én Cat-Chow cicakaját szoktam adni azt szereti. ja és utána se adj minden nap konzerveset mert akkor továbbra sem eszi a szárazat, én heti 1-2x szoktam adni konzervet és ami még leesik a pultról (husi stb)
2013. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg h pl reggel 8 körül adsz neki konzervet, 2 körül egy kevés konzervet+a szárazat, este (8-9) pedig csak szárazat. Nekem így szokta meg. Annyi h ha este nem ette meg a szárazat, akk reggel nem adtam neki konzervet,csak 2kor.

De arra figyelj, h ha semmiképp nem akarja így sem,akk nem kell erőltetni,nem kell szegényt "kínozni". :)

Ők is egyéniségek,lehet,hogy neki nem ízlik.:)

Az én cicám a tejet nem inná a világért sem. :D

2013. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém sem eszi meg a szárazkaját, nem is veszek neki mert minek ha nem szereti.
2013. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!