Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfürdethetem a kiscicámat?

Megfürdethetem a kiscicámat?

Figyelt kérdés
kint lakik a hallban és már nagyon büdi. Ráadásul elkezdett vakarózni, és törmelék van a bundájában. a langyos vizes simizés vattával nem nagyon segít.
2013. jún. 20. 08:21
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha 3-4 hónapnál idősebb akkor igen :)
2013. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fürdesd! Készülj fel egy esetleges csatára is. Te a vízbe tennéd, ő kijönne. Most úgyis nagyon meleg van, nem fog megfázni. Két napig nem biztos, hogy szeretni fog, de még mindíg jobb, mintha büdi, vakaródzik.
2013. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meg is fürdettem, és nagyon kis cuki lett.. Már 3 hónapos ugyhogy akkor megnyugodtam :) Jött aztán még egy ok...álmában maga alá pisilt és nagyon büdi cicapisi szaga volt tehát nem volt választásom. a fürdetések tényleg kész csaták, mindig ki akar mászni a lavorból, a hajszárítótól pedig egyenesen retteg...mindig bújik hozzám, meg minden. A fültisztítást egyáltalán nem hajlandó elviselni, nem tudnátok tanácsokat adni hogy hogy érhetném el h elviselje?? :D
2013. jún. 26. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!