Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem viszik el a macskát...

Miért nem viszik el a macskát állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Unom már olvasni az itteni kérdéseket, hogy leírják, mi a baja a cicának (sokszor elég komoly gondja van szerencsétlen állatnak), ahelyett, hogy képesek lennének elvinni állatorvoshoz. Vagy ennyire egyedül lennék azzal, hogy ha baja van a macskámnak, akkor rögtön rohanok az orvoshoz és nem itt kérdezgetek b-romságokat?

2013. jún. 20. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is írtam már itt ki kérdést mind a kutyusomra, mind a cicámra vonatkozóan. Bár mi mindig elvisszük állatorvoshoz, van hogy nem segít, mert a doki nem igazán van a helyzet magaslatán. A környék legjobb állatorvosa a mi városunkba praktizált, addig semmi gond nem volt. Viszont most elköltözött, és ehhez az analfabétához kell vinnünk. Igaz, vihetnénk a szuper dokihoz, mert csak a másik városban van, viszont a mi állatkáink nincsenek hozzászokva az autózáshoz, végigremegik és sírják az utat,a kocsi totál felfordítja a gyomrukat. Így mikor elintézte őket a balf*sz doki, jön az internet, nincs más választás, nagyjából nekünk kell meggyógyítani az állatokat. :/ :/

2013. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván nem erre gondoltam, de ha a cicád véreset ürítene, nem enne napok óta, akkor gondolom, nem ide írogatnál kérdéseket, hanem elvinnéd dokihoz. Én azokra gondoltam, akiknek a macskája kb. fél lábbal a sírban van, de még mindig ide írnak hülyeségeket.
2013. jún. 20. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!