Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskatartás. Mennyibe kerülne...

Macskatartás. Mennyibe kerülnek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Perzsa kiscicát fogok venni. Mennyibe kerülnek az oltások, meg hasonlók és milyen időközönként kell?

Milyen tápot érdemes venni, ami megfizethető is és azért jó fajta? Mennyibe kerül? Olyan sokféle van... meg hányszor, mikor mit adjak neki? Szárazat, konzervet? Mikor mennyit? Kiscicának másfajta kell mint nagynak? Mikor számít már nagynak a macska?

Ivartalanítani is szeretném, ez mennyibe kerül? Mennyi idősen érdemes?


2013. jún. 21. 02:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ami a tápot illeti, a boltban eltudod olvasni a konzerv és a száraztápos csomagoláson hogy kismacska nagymacska, mennyit kell adni, tartsd be azokat nehogy elhízzon, szeretetből ne etesd, mert dagi lesz, szerintem nem sok egy cica kaja, viszont van kiscicáknak külön,
2013. jún. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tenyésztőtől veszed akkor semmire nem lesz gondod,mert kész bevásárlólistát kapsz arról amit a cica fogyaszt illetve kész oltási programmal kapod és ezután csak évente 1x kell oltatni.
2013. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább fogadj örökbe én azt mondom! Rengeteg a kidobott gazdikereső kiscica, és szebbnél szebbek!
2013. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 blackcats ***** válasza:

Perzsa kiscica nagyon cuki, DE az egyik legköltségesebb fajta, nem véletlen van fajta tápja! A szőre és a bőre napi szintű kezelést igényel, hogy szép és egészséges legyen, ezalatt nem csak a fésülgetést értem, hanem a megfelelő étrendet is. Nála nincs ilyen, hogy "megfizethető és jó táp" fajta táp kell ami nem az olcsó kategóriába tartózik, hanem a full minőség közé. Ha tényésztőtől veszed ő elfog látni minden féle tanáccsal etetés és oltással kapcsolatban, ha szaporítótól veszed akkor ad egy adag wiskast és a sorsotokra bíz.

Bocsi, ha nagyon nyers voltam, de ezek tények. A fajta cicákon nem lehet "spórolni" mert egy idő után vissza köszön és az nagyon fájdalmas is lehet. Tehát jól gondold meg, nem véletlen, hogy a világon a macskások 70%-a a házi macskát részesíti előnyben, több vérvonalból tevődnek össze és nagyon strapabirok :-)és nem utolsósorban ingyen elvihetők! Ha, ezek után kérdésed van, csak keres...

2013. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!