Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos cicám nem igazán...

2 hónapos cicám nem igazán eszik 5 napja lefogyott és megy a hasa bővebben lent?

Figyelt kérdés
Az utcáról mentettem, másik 2 testvérét sajnos csak menhelyesnek tudtuk beadni, végülis nem hagyhattuk ott befogadni meg így is csak eggyet tudtunk befogadni. Édesanyám egyedül nevel engem és a 3 tesómat nagyon szűkösen élünk, így nem tudjuk kifizetni az állatorvost, mivel csak a vizsgálat 6 e és a gyógyítás is olyan 10-20 e Fz-ig terjed, azt mondta az orvos. Mit csináljunk? Adjunk neki szén tablettát hasmenés ellen vagy elaltatás? Kérlek ne kezdjetek el szidni tényleg nem engedhetjük meg magunknak, ami nekem volt megsporolt pénzem azt is oda kellett adnom édesanyámnak, hogy fel a földünket tudjuk gondozni.

2013. jún. 21. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak féreghajtóra lenne szüksége, a bélben lévő paraziták könnyen okozhatnak hasmenést. Egyébként mit eszik a cica? Mert ha tejet kap, attól is lehet hasmenése. Tulajdonképpen elég sokféle oka lehet. Csak ez az egy doki van a közeletekben? Nincs más, aki olcsóbban megvizsgálná? Csak ránézésért szerintem elég pofátlanság 6000 Ft-ot elkérni. Próbálkozhattok ugyan széntablettával, de az csak a tünetet szünteti meg, a hasmenés okát nem.
2013. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem nincsen egy olyan nagyobbacska faluban lakunk csak 1 doki van....és féreghajtót honnan tudnék szerezni??


Most néztem meg, már ilyen zöldeset fosik :(

2013. jún. 21. 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Féreghajtót állatorvosnál, állatpatikában vagy állatos boltban lehet venni. Remélem, tényleg csak ez a baj. Figyelj nagyon oda rá, hogy elég vizet igyon, nehogy kiszáradjon.
2013. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha ekkora a baj, én felkeresném a menhelyet, ők hátha tudnak segíteni. Talán átvállalják az állatorvosi költségeket. Sajnos nem lehet elkerülni ilyen esetben az állatorvost! A cica élete múlhat rajta, s minél később jut orvoshoz, annál tovább szenved.
2013. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!