Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicám szemének?

Mi lehet a baja a cicám szemének?

Figyelt kérdés
Egy reggel úgy kelt fel a Manó nevű cicám , hogy a bal szemét szó szerint összeragasztotta a csipa azt kamillás borogatással megoldottuk de azóta folyamatosan csipásodik a szeme nagyin.A másik macskámnak pedig egészséges a szeme úgyhogy ez nem természetes.A délután szúnyókák után pedig szinte vak mert a csipa a szőrt össze ragasztja a szeme előtt csak a szeme sarkában lát gondoltam kötőhártyára az lehetséges?

2013. jún. 21. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kötőhártya-gyulladás, de ez többféle betegség tünete is lehet. Be van oltva a cica? Akár macskanátha is lehet. Én megnézetném egy dokival, ha enyhébb a dolog, akkor tud adni/felírni szemcseppet vagy kenőcsöt, ha valamilyen fertőzés, akkor mindenképpen kell neki antibiotikum.
2013. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tegnap előtt kaptam úgyhogy fogalmam sincs hogy be van e oltva de orvoshoz mindenféle képpen elviszem nagyon köszönöm
2013. jún. 21. 10:20
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:

Lehet kötőhártyagyulladás is, de lehet macskanátha is, én is mindenképp elvinném dokihoz!


Esetleg nem ment ventillátor elé, vagy klíma alá, ahol belefújhatta az áramlás a port?

2013. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem ment ilyesmik alá mert apukámnak van egy műhelye ott van házuk meg minden ami kell és ott nincs klíma se ventillátor de por az sok van
2013. jún. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!