Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 vagy 2 macskát érdemes...

1 vagy 2 macskát érdemes befogadni egyszerre, tartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 3 hónapos cicám és gondolkodom ,hogy még egy kölyök cicát befogadok mellé. Nektek mi a tapasztalatotok 2 cica tartásáról,szeretnek együtt lenni, hogy jobb ha egyszerre kölykök mind ketten úgy fogadom be őket vagy majd később nagyobb korrkülönbséggel jobb tartani őket? :)

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2013. jún. 21. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen szeretnél még egy cicát és tudsz is megfelelően gondoskodni róluk, akkor szerintem jobb, ha még most, kis korban szoknak egymáshoz.

Nálunk van 1.5 év korkülönbség és nem valami szuper. Eleinte (2 nap) nehezen szokták egymást, most meg a nagy macsom alig foglalkozik a picivel. Ha kicsiként együtt nőnek fel lehet jobban is ragaszkodnak egymáshoz, bár nincs túl nagy tapasztalatom. A nemeket sem tudom hogyan jobb keverni, de ivartalanítani jó mindkettőt és akkor is esélyesebb a haverság meg kizárva az esetleges alom.

2013. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maxitabi ***** válasza:
A két cica az ideális, mert van játszótárs, egymást lefárasztják, van mivel foglalkozni. De tényleg jobb a körülbelül azonos korú cicák tartása.
2013. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6cicám van,befogadtunk egyet ami 1x ellett 4et,majd itt maradt 2(nem tudtuk elajándékozni),az egyik lány volt,tehát az is ellett de ő 2x..szoval mindegy is nem ez a lényeg csak azt akartam mondadni,hogy sszerintem nem sokat számít,hogy mindkét macsek kölyök-e,mert nekem a tesó cicák is utálják egymást amióta ivarérettek.Nyílván amikor párzási időszak volt akkor jópofiztak picit...de ez már nem jelent gondot,mert a lány cicáimat ivartalanìttattam,de a lényegen nem változtat..anya és lánya/fia is marják egymást,és a tesók is..1tesó pár nem marja csak egymást,és sajnos fihyelni kell,hogy melyik macsekok vannak bennt..remélem segítettem 22L
2013. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kettő cicám van sokat esznek,de boldogabbak ketten jó ha két cicád van. A tartásuknak az ára kb.1 hónaponta 10000-15000 is lehet a tartásuk. Ha van Ennyi pénzed akkor nyugottan tartscs.
2018. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!